Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.

Doprava zdarma - Takera Autonosiče
Áno, doprava zdarma

Za nákup nad 75 € doprava v SR grátis

Záruka kvality - Takera Autonosiče
14 dní na vrátenie

Samozrejme a bez udania dôvodu

Expedujeme ihneď - Takera Autonosiče
Prémiová kvalita

Len špičkový tovar pre aktívny životný štýl

Osobný odber - Takera Autonosiče
Chcete to rýchlo?

Tovar vám pošleme v ten istý deň do 14:00

The Beam CORKY URBAN cyklistické spätné zrkadlo

27,00 € s DPH
22,50 € bez DPH

Skladom

nové

Spätné zrkadlo CORKY Urban vám dáva doslova silu spätného pohľadu a zvyšuje funkčnosť a bezpečnosť vášho bicykla. Je navrhnutý tak, aby sa jednoducho pripevnil na riadidlá vášho bicykla a poskytol vám okamžité výklopné 120° vypuklé spätné zrkadlo.

Viac detailov

Detaily

360 stupňov otáčania.

Skrutkovací režim vhodný pre riadidlá Ø 18-23 mm.

Priemer zrkadla: 35 mm.

Hmotnosť: 30 g.

Obsah balenia: Spätné zrkadlo so silikónovým držiakom, šesťhranný kľúč 2ks.

Materiály: Materiál: telo ABS, polykarbonátové (PC) sklo, oceľová skrutka.

Zrkadlo CORKY Urban vám umožní bezpečnú jazdu na bicykli a to bez ohľadu na to, či používate mestský bicykel, horský bicykel, eBike, kolobežku alebo niečo iné. Ľahko sa inštaluje jedným z dvoch dodaných spôsobov: v pevnej polohe alebo pomocou silikónového držiaka. Toto spätné zrkadlo na bicykel, ktoré bolo navrhnuté vo Francúzsku a vyrobené v Južnej Kórei, ponúka 360-stupňové nastavenie uhla. Je vyrobené z polykarbonátoveho PC skla a zvládne každodenné opotrebovanie. V skutočnosti vám umožní vidieť až 100 metrov za seba, čo je oveľa viac, ako vidíte pri pohľade cez rameno. Ideálne pre ľudí dochádzajúcich do práce, pri voľnočasových aktivitách na bicykli, ako aj pre tých, ktorí trénujú. Navrhnuté vo Francúzsku a vyrobená v Južnej Kórei.

OPTIMÁLNY ZADNÝ POHĽAD.

Zrkadlo vám umožní vidieť až 100 metrov za seba, čo je oveľa viac, ako môžete vidieť pri pohľade cez rameno. Ideálne počas jazdy v meste.

KOMPAKTNÝ A ĽAHKO PRENOSNÝ.

Navrhnuté tak, aby sa dokonale pripevnilo na riadidlá vášho bicykla, čím získate okamžité výklopné 120° vypuklé spätné zrkadlo, vďaka ktorému budete vedieť, čo je za vami. Môže vás sprevádzať pri každodennej životnej rutine.

PRISPÔSOBENÉ VŠETKÝM DOPRAVNÝM PROSTRIEDKOM.

CORKY URBAN je vhodný na použitie pre mestský bicykel, horský bicykel, eBike, kolobežku a iné. Ľahko sa inštaluje jedným z dvoch dodaných spôsobov: v pevnej polohe alebo pomocou silikónového držiaka.

UNIVERZÁLNA INŠTALÁCIA.

Obsahuje dva spôsoby upevnenia na riadidlá, v pevnej polohe alebo pomocou silikónového držiaka. Umožňuje ho po použití odstrániť a použiť na iný bicykel.

JASNÝ VÝHĽAD ZA VÁŠ CHRBÁT.

V skutočnosti vám umožní vidieť až 100 metrov za seba, čo je oveľa viac, ako vidíte pri pohľade cez rameno. Ideálne pre dochádzajúcich do práce, pre voľnočasové aktivity na bicykli ako aj pre tých, ktorí trénujú.

Bude sa vám hodiť

Možno vás tiež zaujme

Vaša otázka

Ak máte záujem o bližšie informácie k tomuto produktu, napíšte nám

(nepovinné)
*(na túto adresu Vám odošleme email)