Black Friday výpredaj

PRÍSLUŠENSTVOPočet produktov v kategórii: 11

Zobrazených je 1 - 11 z 11 položiek
 • 15,00 € s DPH

  Oceľový rýchloupinák QR špeciálne navrhnutý pre použitie s trenažérmi, ktorý nahrádza zadnú osku kolesa.

  15,00 € s DPH
  Skladom
 • 25,00 € s DPH
  Black Friday výpredaj Výpredaj

  Podložka pod predné koleso bicykla určená pre použitie s ľubovoľným trenažérom zaručuje maximálnu stabilitu a naviac pomáha znížiť napätie v driekovej oblasti vďaka mierne zvýšenej pozícii predného kolesa (2,8 cm).

  25,00 € s DPH
  Skladom
 • 30,00 € s DPH

  Ochranná deka chráni rám bicykla pred potom počas tréningu. Deka má integrované púzdro na mobilný telefón. Originálne príslušenstvo Saris.

  30,00 € s DPH
  Skladom
 • 40,00 € s DPH
  Black Friday výpredaj Výpredaj

  Pre pohodový tréning s ktorýmkoľvek trenažérom, podložka Vám umožní zvoliť si požadovanú obťažnosť náklonu v 3 stupňoch. Možnosť použitia 2 podložiek pre nasimulovanie 12 rozličných pozícii a náklonov pre dokonalú simuláciu jazdy do kopca. Vyrobené v USA.

  40,00 € s DPH
  Skladom
 • 50,00 € s DPH
  Black Friday výpredaj Výpredaj

  Naprogramujte senzor buď pre meranie rýchlosti, alebo kadencie a nahoďte ho na ľavú kľuku, alebo náboj kolesa (predný, alebo zadný). Tento náš decentný senzor predstavuje pokrok, znásobujúc výhody, ktoré ponúkajú akcelerometrické dáta oproti magnetickým senzorom konkurentov.

  50,00 € s DPH
  Skladom
 • 50,00 € s DPH
  Black Friday výpredaj Výpredaj

  Plášť je určený na použitie s akýmkoľvek cyklistickým trenažérom. Je vyrobený z tvrdšej zmesi, ktorá zabraňuje opotrebovaniu plášťa pri kontakte s oceľovým válcom jednotky odporu na trenažéry.

  50,00 € s DPH
  Skladom
 • 50,00 € s DPH

  Trenažérový adaptér SARIS pre pevnú os je navrhnutý pre použitie s trenažérmi Saris na účely interiérového tréningu a nesmie byť používaná vonku na ceste, alebo v inom teréne. Oska je kompatibilná s klasickými a Smart  trenažérmi Saris. V prípade nejasností ohľadom kompatibility nás kontaktujte.

  50,00 € s DPH
  Skladom
 • 70,00 € s DPH

  XD orech určený pre použitie s Direct Drive trenažérmi H2 a H3. Orech je plne kompatibilný so SRAM XD kazetou (adaptér je súčasťou balenia) a taktiež XDR kazetou (bez použitia vymedzovacej podložky). Vyrobený v USA.

  70,00 € s DPH
  Skladom
 • 80,00 € s DPH

  Koberec pod trenažér, cyklistické válce alebo stacionárny bicykel, ktorý okrem toho, že dokonale chráni podlahovú krytinu pred potom a zároveň tlmí vibrácie, napomáha stabilite trenažéru počas veľmi intenzívnych tréningových jednotkách. Vyrobené v USA.

  80,00 € s DPH
  Skladom
 • 139,00 € s DPH

  Náš FLEX držiak je určený na uchytenie tabletu ako pomôcka a užitočný doplnok pre Váš trenažérový tréning. Rameno je všestranne polohovateľné a zaručuje nastavenie požadovaného uhlu na sledovanie obrazovky.

  139,00 € s DPH
  Na sklade
 • 1 099,00 € s DPH

  Viac pohybová trenažérová platforma Saris MP1 je revolučným systémom v prémiovej kvalite, ktorý prináša do trenažéroveho tréningu viacsmerový kinetický pohyb. S technológiou Nfinity Vám platforma ponúkne absolútne autentický zážitok z tréningu, ktorý sa tak stane nevšedným.

  1 099,00 € s DPH
  Nie je skladom, k dispozícii na predobjednávku
Zobrazených je 1 - 11 z 11 položiek