Black Friday výpredaj

Nosiče na strechuPočet produktov v kategórii: 11

Zobrazených je 1 - 11 z 11 položiek
 • 25,00 € s DPH

  Bezpečnostné popruhy v dĺžke 3 metre (1 pár) sú určené na zabezpečenie ústrojenstva počas prevozu na jednom z našich systémov nosičov na auto SeaSucker Monkey Bars, alebo SeaSucker Board rack.

  25,00 € s DPH
  Skladom
 • 45,00 € s DPH

  Pár penových ochranných výplní v robustnej a nepremokavej textílii určených pre priečny strešný systém SeaSucker Monkey Bars, alebo ako náhradné príslušenstvo pre nosič SeaSucker Board rack.

  45,00 € s DPH
  Skladom
 • 125,00 € s DPH

  Teraz môžete využiť strešný nosič aj na prevoz bicykla na streche auta. Adaptér pozostáva z úchytných konzol vyrobených na použitie s nosičmi Monkey Bars, univerzálneho HUSKE držiaka a konzoly s integrovaným velcro popruhom na bezpečné uchytenie zadného kolesa bicykla.

  125,00 € s DPH
  Skladom
 • 129,00 € s DPH

  Extrémne bezpečný, moderný, prémiový strešný nosič na bicykel ponúkajúci majiteľovi komfort rýchlo pákovej obsluhy a montáže bez použitia náradia. Tento produkt od talianskeho výrobcu má integrovaný dvojitý zámok a v pomere ceny a kvality u nás je 100% zlatým stredným štandardom.

  129,00 € s DPH
  Informujte sa
 • 279,00 € s DPH

  Inno Tyre Hold 2 je veľmi inovatívne, štýlovo spracovaný a hlavne funkčne navrhnutý produkt od japonskej značky a lídra na trhu. Bicykel a ani nosič nie je potrebné pred jazdou nijako upravovať, jednoducho ho vložíte do úchytnych konzol len za plášte kolies, čo vytvára veľmi stabilné 4 - zónové uchytenie.

  279,00 € s DPH
  Skladom
 • 359,00 € s DPH

  TALON je vysoko univerzálny, nekonvenčný typ nosiča, ktorý používa technológiu vysoko výkonných vákuových prísaviek. Majiteľom áut, ktorí vyžadujú netrvalé uchytenie umožní bezpečný a štýlový prevoz bicykla na preferovanom mieste karosérie bez žiadnych iných nosičov a pod.

  359,00 € s DPH
  Informujte sa
 • 529,00 € s DPH

  MINI BOMBER je praktický autonosič na 2 bicykle a jeho najväčšou prednosťou je univerzálnosť. Tento nekonvenčný systém využíva technológiu vysoko výkonných vákuových prísaviek a majiteľovi poskytne netrvalé a štýlové riešenie na prevoz bicyklov na akomkoľvek aute.

  529,00 € s DPH
  Informujte sa
 • 559,00 € s DPH

  Monkey Bars strešné priečniky sú ideálnym doplnkom na prevoz bicyklov, kajakov, lyží, vodných dosiek, či strešného boxu. Ich flexibilita z nich robí najuniverzálnejší a najrýchlejší strešný nosič, ktorý využijete podľa potreby v každom ročnom období.

  559,00 € s DPH
  Informujte sa
 • 625,00 € s DPH

  2 Talony sú viac ako jeden! Rovnaké vlastnosti, no s pridanou flexibilitou a možnosťami prevážať 2 bicykle, alebo hoci len 1 bicykel a to s menším, kompaktnejším nosičom za cenu len o 95 Eur vyššou, ako je cena modelu Bomber 2-bike.

  625,00 € s DPH
  Informujte sa
 • 659,00 € s DPH

  BOMBER je praktický autonosič na 3 bicykle výborné riešenie pre rodiny, či malé cyklistické tímy. Tento nekonvenčný systém využíva technológiu vysoko výkonných vákuových prísaviek a majiteľovi poskytne netrvalé a štýlové riešenie na prevoz bicyklov na akomkoľvek aute.

  659,00 € s DPH
  Skladom
 • 1 590,00 € s DPH

  Nosič Seasucker Komodo je navrhnutý predovšetkým pre športové automobily a autá s obmedzeným miestom na povrchu karosérie vhodným na prevoz bicykla. Nosič je veľmi kompaktný a tieto vlastnosti ocenia aj majitelia iných áut, kabrioletov a sedanov.

  1 590,00 € s DPH
   Na objednávku 7 - 10 dní
  Zobrazených je 1 - 11 z 11 položiek