Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.

Black Friday výpredaj

AUTOBOXYPočet produktov v kategórii: 12

Podkategórie

 • Boxy na strechu
  Náročným zákazníkom ponúkame štýlové prepravné boxy na strechu auta v niekoľkých materiálových prevedeniach pre maximálny komfort, funkčnosť a vzhľad.
 • Boxy na ťažné zariadenie
  Aktuálnou novinkou v našej ponuke sú luxusné boxy na ťažné zariadenie s objemom až do 400L, ktoré využijete na prevoz batožiny, náradia, alebo prepravu zvierat.
 • Boxy na prevoz psov
  Boxy na prevoz psov a iných zvierat s montážou na ťažnú guľu sú riešením ako prevážať v aute služobných a poľovníckych psov a to bez zápachu a škrabancov.
 • Nosiče motocyklov
  Pre fanúšikov moto športu máme v ponuke nosič na ťažné zariadenie k prevozu trialovej, alebo cross motorky, mopedu a malých skútrov do hmotnosti 90 Kg
 • Príslušenstvo
  Vyberte si z ponuky užitočného originálneho príslušenstva a doplnkov k strešným boxom alebo praktickým a štýlovým boxom Towbox s montážou na ťažné zariadenie.
Zobrazených je 1 - 12 z 12 položiek
 • 1 149,00 € s DPH

  TOWBOX V3 je skutočne ideálnym riešením ako zväčšiť objem batožinového priestoru Vášho vozidla a praktická alternatíva k strešným boxom, ktorá poskytuje užívateľovi viacero výhod. Okrem rýchlej montáže nedochádza k veternému odporu a navyšovaniu spotreby, či rušivým vonkajším zvukom.

  1 149,00 € s DPH
   Skladom
  • 949,00 € s DPH

   TOWBOX V2 je skutočne ideálnym riešením ako zväčšiť objem batožinového priestoru Vášho vozidla a praktická alternatíva k strešným boxom, ktorá poskytuje užívateľovi viacero výhod. Okrem rýchlej montáže nedochádza k veternému odporu a navyšovaniu spotreby, či rušivým vonkajším zvukom.

   949,00 € s DPH
    Skladom
   • 949,00 € s DPH

    TOWBOX V2 DOG je o čosi väčším riešením na prevoz psov v porovnaní s verziou TowBox V1. Box má taktiež integrované ventilačné otvory, ktoré pomôžu tiež odstrániť vodu po umytí boxu. Neriskujete poškrabanie vnútorného priestoru auta a box môžete využívať aj na iné účely zavretím ventilačnej mriežky.

    949,00 € s DPH
     Skladom
    • 849,00 € s DPH

     TOWBOX V1 je unikátne multifunkčné riešenie ako zväčšiť objem batožinového priestoru Vášho vozidla a praktická alternatíva k strešným boxom, ktorá poskytuje užívateľovi viacero výhod. Okrem rýchlej montáže nedochádza k veternému odporu a navyšovaniu spotreby, či rušivým vonkajším zvukom.

     849,00 € s DPH
      Skladom
     • 849,00 € s DPH

      TOWBOX® V1 DOG je praktickým riešením na prevoz psov, prípadne iných zvierat. Box má integrované ventilačné otvory. Neriskujete poškrabanie vnútorného  priestoru auta a následnú polhodinu strávenú vysávaním a umývaním kufra môžte využiť rozumnejšie.

      849,00 € s DPH
       Skladom
      • 459,00 € s DPH

       TOWBOX CARGO V2 je výborným riešením pre malých podnikateľov, remeselníkov, alebo ľudí s potrebou pravidelného prevozu objemnejšieho nákladu. Či sa jedná o náradie, alebo invalidný vozík, plošina je ľahko dostupná a kufor auta môžete využiť na iné veci.

       459,00 € s DPH
       Nie je skladom, k dispozícii na predobjednávku
      • 249,00 € s DPH

       Kompletná sada na prevoz psov pozostávajúca zo základných a užitočných doplnkov, ktoré ocení Váš štvornohý priateľ počas cesty v našom prepravnom boxe na ťažné zariadenie TowBox V1 DOG.

       249,00 € s DPH
       Skladom
      • 179,00 € s DPH

       Nosnosť: 50 Kg Rozmery: 110 x 81 x 45 cm Rozmery po zložení: 59 x 17 x 17 cm Objem: 400 litrov Hmotnosť: 10 Kg Vhodný pre použitie s HandiRack, alebo iným strešným nosičom Zvárané spoje Uzamknuteľné zipsové spoje Odolný a robustný materiál Dodávaný v cestovnom puzdre 100% prenosný Super rýchla montáž Prémiová kvalita      

       179,00 € s DPH
       Na sklade
      • 149,00 € s DPH

       Nosnosť: 50 Kg Rozmery: 110 x 40 x 40 cm Rozmery po zložení: 59 x 17 x 13 cm Objem: 175 litrov Hmotnosť: 8 Kg Vhodný pre použitie s HandiRack, alebo iným strešným nosičom Zvárané spoje Uzamknuteľné zipsové spoje Odolný a robustný materiál Dodávaný v cestovnom puzdre 100% prenosný Super rýchla montáž Prémiová kvalita      

       149,00 € s DPH
       Informujte sa
      • 79,00 € s DPH

       Tento originálny doplnok pre nosič motocyklov TowCar Racing Vám umožní znížiť celkovú šírku prevážaného motocykla a to vytočením a bezpečným uložením predného kolesa.

       79,00 € s DPH
       Skladom 4 - 5 dní
      • 59,00 € s DPH

       Nastaviteľná ventilačná mriežka pre TowBox V2, ktorá ponúka ešte vyšší komfort pre pre Vášho psa rovnako ako pre Vás. Ventilačné otvory je tak možné úplne uzavrieť a zamedziť prístupu prachu a vody, ak používate TowBox na prevoz iných vecí.

       59,00 € s DPH
       Skladom
      • 47,00 € s DPH

       Nastaviteľná ventilačná mriežka pre TowBox V2, ktorá ponúka ešte vyšší komfort pre pre Vášho psa rovnako ako pre Vás. Ventilačné otvory je tak možné úplne uzavrieť a zamedziť prístupu prachu a vody, ak používate TowBox na prevoz iných vecí.

       47,00 € s DPH
       Skladom
      Zobrazených je 1 - 12 z 12 položiek