Black Friday výpredaj

DOPLNKY A PRÍSLUŠENSTVOPočet produktov v kategórii: 6

Zobrazených je 1 - 6 z 6 položiek
 • 30,00 € s DPH

  Ochranná sada Spinder BIKE Protectors s univerzálnym využitím, ktorú môžete použiť na dámske, pánske bicykle, elektrobicykle, cestné, alebo horské MTB bicykle. Materiál je vode odolný a nečistoty z neho sú ľahko umývateľné. Vankúše sa zapínajú velcro zipsom pre dokonalý spoj a všestranné použitie.

  30,00 € s DPH
  Nie je skladom, k dispozícii na predobjednávku
 • 35,00 € s DPH

  Ochranné púzdro vyrobené z robustného materiálu pre nosič bicyklov Spinder Xplorer a Xplorer+ určené na ich bezpečné uskladnenie a ktoré umožní majiteľovi nosiča takto pohodlne a bezpečne nosič uskladniť v garáži, alebo odložiť hoci aj v kufri auta v prípade, keď sa nepožíva.

  35,00 € s DPH
  Skladom
 • 45,00 € s DPH

  Nájazdová rampa je praktickým a intuitívnym riešením pre majiteľov elektrobicyklov, alebo iných ťažších bicyklov určená pre použitie s nosičom Spinder Xplorer+. Rampa je plne sklápateľná pre ľahké uskladnenie v kufri, alebo v garáži, keď sa nepoužíva.

  45,00 € s DPH
  Skladom
 • 135,00 € s DPH

  Adaptér s konštrukčne jednoduchým riešením a rýchlym zaklapnutím umožní majiteľovi rozšírenie kapacity nosiča bicyklov XPLORER+ o 3 bicykel. Nosnosť nosiča XPLORER+ s adaptérom pre 3. bicykel zostáva nezmenená tz. 60 Kg.

  135,00 € s DPH
  Skladom
 • 139,00 € s DPH

  Adaptér s konštrukčne jednoduchým riešením a rýchlym zaklapnutím umožní majiteľovi rozšírenie kapacity o 3. bicykel pre nosič Spinder TX2. Maximálne úžitková nosnosť nosiča Spinder TX2 s týmto adaptérom pre 3. bicykel zostáva nezmenená, tz. 60 Kg.

  139,00 € s DPH
  Skladom
 • 139,00 € s DPH

  Adaptér s konštrukčne jednoduchým riešením a rýchlym zaklapnutím umožní majiteľovi rozšírenie kapacity o 3. bicykel pre nosič Spinder SC2, alebo o 4. bicykel s produktom Spinder SL3. Maximálne úžitková nosnosť nosičov Spinder SC2 a SL3 s týmto adaptérom zostáva nezmenená.

  139,00 € s DPH
  Skladom
Zobrazených je 1 - 6 z 6 položiek