Black Friday výpredaj

NOSIČE Z KRAJINY BICYKLOVPočet produktov v kategórii: 5

Podkategórie

 • NOSIČE NA ŤAŽNÉ ZARIADENIE
  Nosiče bicyklov na ťažné zariadenie Spinder od holandského výrobcu sú zmesou špičkového dizajnu a funkčnosti.
 • DOPLNKY A PRÍSLUŠENSTVO
  Užitočné príslušenstvo a doplnky k nosičom Spinder zvýraznia ich funkčnosť a prinesú ešte viac pozitívnych skúseností a zážitkov z vašej cesty za oddychom.
Zobrazených je 1 - 5 z 5 položiek
 • 30,00 € s DPH

  Ochranná sada Spinder BIKE Protectors s univerzálnym využitím, ktorú môžete použiť na dámske, pánske bicykle, elektrobicykle, cestné, alebo horské MTB bicykle. Materiál je vode odolný a nečistoty z neho sú ľahko umývateľné. Vankúše sa zapínajú velcro zipsom pre dokonalý spoj a všestranné použitie.

  30,00 € s DPH
  Nie je skladom, k dispozícii na predobjednávku
 • 35,00 € s DPH

  Ochranné púzdro vyrobené z robustného materiálu pre nosič bicyklov Spinder Xplorer a Xplorer+ určené na ich bezpečné uskladnenie a ktoré umožní majiteľovi nosiča takto pohodlne a bezpečne nosič uskladniť v garáži, alebo odložiť hoci aj v kufri auta v prípade, keď sa nepožíva.

  35,00 € s DPH
  Skladom
 • 45,00 € s DPH

  Nájazdová rampa je praktickým a intuitívnym riešením pre majiteľov elektrobicyklov, alebo iných ťažších bicyklov určená pre použitie s nosičom Spinder Xplorer+. Rampa je plne sklápateľná pre ľahké uskladnenie v kufri, alebo v garáži, keď sa nepoužíva.

  45,00 € s DPH
  Skladom
 • 135,00 € s DPH

  Adaptér s konštrukčne jednoduchým riešením a rýchlym zaklapnutím umožní majiteľovi rozšírenie kapacity nosiča bicyklov XPLORER+ o 3 bicykel. Nosnosť nosiča XPLORER+ s adaptérom pre 3. bicykel zostáva nezmenená tz. 60 Kg.

  135,00 € s DPH
  Skladom
 • 444,00 € s DPH 499,00 €

  Veľmi precízne a esteticky navrhnutý nosič bicyklov na ťažné zariadenie s unikátnym systémom uchytenia bicykla a nosnosťou do 60 Kg umožní majiteľom karbónových bicyklov a takisto majiteľom elektrobicyklov ich bezpečný prevoz. 

  444,00 € s DPH 499,00 €
  Znížená cena
  Skladom
Zobrazených je 1 - 5 z 5 položiek