Saris TRAPS Single nosič bicyklov

99,00 € tax incl.
82,50 € tax excl.

In stock

TRK14

New

Nosič Saris Traps je vhodný na použitie v zadnom, úložnom priestore automobilov ako aj SUV a minivanov. Protišmyková drážka na spodnej strane zabraňuje nežiadanému pohybu vo vnútri auta a nie je nutné lištu kotviť do podlahy automobilu.

More details

More info

Saris TRAPS single track (1 - 2 bicykle)

Pre cyklistov, ktorí uprednostnia prepravu bicykla(ov) vo vnútri automobilu.

Kapacita 1 - 2 bicykle.

Dĺžka 120 cm.

Drážka na lište Vám umožní namontovať držiaky vidlíc podľa typu bicykla - TR1BLK a TR4BLK (pozri príslušenstvo) paralelne vedľa seba a to v závislosti na šírke dostupného priestoru v aute.

Súčasťou balenia sú 3 sady montážnych nerezových prvkov na uchytenie držiakov vidlice (samotný držiak je možné dokúpiť zvlášť v požadovanom množstve a podľa typu zavesenia predného kolesa.

Vyrobený z veľmi odolnej a pevnej hliníkovej zliatiny 6061 - T6.

Kompaktné rozmery umožnia jednoduché skladovanie, keď nosič nepoužívate.

Accessories

other products in the same category:

Ask a question

If the question you have has not yet been answered here, use the form below to ask something about this addon.

(optional)
*(Required to be notified when an answer is available)
  • Nedorost jaroslav (2018-03-26) Dobry den prosim o info co je v cene modelu TRK14 za 89 e.ci drziak kolies treba dokupit a ako sa nosic pripevni k autu d jn Answer:
    Zdravim, Ano, držiak s rychlopakou 9mm je potrebné dokúpiť. Samotná lišta TRK14 je z kovovej zliatiny, na dno batožinového priestoru je možné lištu ukotviť (v balení je potrebná sada). Avšak možno by som najkôr vyskúšal "na sucho", kedže s bicyklami to má svoju váhu a môže to fungovať aj takto bez kotvenia do podlahy. Pozdravujem, MM.
  • Anton (2018-08-01) Dobrý deň Koľko vlastne stojí komplet stojan na aby sa dali namontovať dva MTB bike do auta S pozdravom Biely Answer:
    Dobrý deň, TRAPS Single lišta (TRK14) stoji 89 Eur s Dph. K lište je potrebné dokúpiť držiaky (29 Eur s Dph/ks), vo Vašom prípade 2ks. Tento držiak je však určený len pre 12mm systém s rýchloupákou, nie všetky MTB bicykle sú týmto vybavené. Ak máte bicykle s pevnou oskou, budete naviac potrebovať ešte adaptér. Prípadne nejasnosti odpoviem. Ďakujem a prajem pekný zvyšok dňa. Michal
  • Miloš (2019-01-16) Drziak bicyklov Saris TRAPS3, potrebujem vedieť, ci sa tam da uchytiť oska prednej vidly s uzavretym okom, 15x100mm. Alebo je k tomu nejaky adapter? Aje dostupna sirka 90cm, 120 mi nevojde do kufra. Answer:
  • zuzana (2019-06-20) mame Toyotu Verso, pasuje takyto nosic aj do nej? Answer:
  • Málik Tomáš (2019-06-23) Dobrý deň.Rád by som sa chcel poinformovať či je možné vyuťívať nosič do auta model TRK14 pre moje vozidlo BMW X6, rv. 2018 Máte skúsenosť či sa bicykle zmestia pod zadné sklo? Je tam možnosť uchytenia nosiča TRK14?Vopred ďakujemS pozdravomMálik Tomáš 0904 903 903 Answer: