Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.

Doprava zdarma - Takera Autonosiče
Áno, doprava zdarma

Za nákup nad 75 € doprava v SR grátis

Záruka kvality - Takera Autonosiče
14 dní na vrátenie

Samozrejme, zadarmo a bez udania dôvodu

Expedujeme ihneď - Takera Autonosiče
Chcete to rýchlo?

Tovar vám pošleme v ten istý deň do 14:00

Osobný odber - Takera Autonosiče
Príďte osobne

Osloboditeľov 1577/6, 06601 Humenné

Seasucker MONKEY BARS strešný nosič

549,00 € s DPH
457,50 € bez DPH

Na sklade

SX6150

nové

NOVÝ KONCEPT

Univerzálne vákuové strešné nosiče

Hliníková zliatina s prémiovou úpravou

Super výkonné aktívne vákuové prísavky - odolnosť až 540 Kg v ťahu!

Absolútne bezpečné do rýchlosti 117 Km/hod

2 x 120 cm dlhé nosiče z odolnou povrchovou úpravou

Priemer 33 mm

Nosnosť: 68 Kg

Vhodný na všetky typy áut

Vyrobené v USA


Dôležité: Toto je originál SeaSucker produkt, vyrábaný z najkvalitnejších materiálov pod značkou "Made In USA", ktoré na rozdiel od lacnejších imitácií dostupných na trhu predĺžia a zvýraznia funkčnosť produktu a majiteľovi prinesú úžitok na dlhé roky.


Viac detailov

Detaily

Žiadné trvalé úchyty. Žiadné skrutky. Žiadné problémy.

Naša nová edícia strešných nosičov Monkey Bars v štýlovom čierna mat farebnom prevedení. Nosné tyče - priečniky sú dlhé 120 cm a v strede spojené závitom pre jednoduché uskladnenie a mobilitu pri prenášaní, cestovaní a pod.

Monkey Bars strešné priečniky sú ideálnym doplnkom na prevoz bicyklov, kajakov, lyží, vodných dosiek, či strešného boxu. Ich flexibilita z nich robí najuniverzálnejší a najrýchlejší strešný nosič, ktorý využijete podľa potreby v každom ročnom období. Dĺžka priečnikov je 1220 mm a priemer 33 mm. Akékoľvek príslušenstvo je možné prepravovať s použitím štandardnej "U" úchytnej konzoly. Monkey Bars nosiče môžete umiestniť podľa potreby na streche auta, ideálne však na jej okrajoch, kde je konštrukcia strechy auta najtuhšia. 

Vákuový systém SeaSucker je obľúbené riešenie v prípadoch, ak sa nevyžaduje trvalé uchytenie. Prísavky nezanechávajú stopy na karosérii, použiť je možné v každom ročnom období a za každého počasia. Fungujú na akomkoľvek povrchu ako je oceľ, hliník, sklo, či karbónové povrchy. Jediným obmedzením sú karosérie s vinylovým ochranným náterom.

Toto štýlové a praktické riešenie uľahčí život vám, vašej manželke, či vašim známym a stane sa jediným nosičom, ktorý budete kedy potrebovať.


stiahni

SeaSucker nosiče vyrába rovnomenná spoločnosť so sídlom na Floride. Samotný názov je synonymom pre morskú chobotnicu, alebo presnejšie pre jej prísavkami pokryté ramená. A práve tento systém vákuových prísaviek vytvára prekvapivo jednoduché, intuitívne a pritom však neuveriteľne odolné uchytenie priamo ku karosérii auta. Tu je dôležité poznamenať ako vysvetľuje výrobca, že systém používa vákuové (podtlakové) a nie sacie prísavky. A že je v tom zásadný rozdiel som sa presvedčil aj ja sám po vlastnom pátraní na webe.

Podľa stránky www.deltakits.com, Vacuum Cup Lesson 101, sacie prísavky sú objekty okrúhleho tvaru vyrobené z gumy, silikónu a podobných mäkkých substancií, ktoré je možné použiť na nepórovité povrchy. Voda, alebo vzduch vytvoria v prísavke podtlak a tzv. čiastočné vákuum. Vákuové prísavky sú typicky takisto z gumy, silikónu alebo mäkkých materiálov, avšak na rozdiel od sacích prísaviek ich súčasťou je páka, tlačidlo, alebo pumpa, s pomocou ktorej je stredová časť prísavky oddelená od povrchu vytvorením vákua, ktoré bezpečne udrží vonkajšie hrany prísavky na aplikovanom povrchu. Vákuové prísavky sú všeobecne viac ploché, tz. že sú viac v kontakte s povrchom materiálu. Výsledkom je bezpečnejšie a trvácnejšie „prisatie“ s minimálnym spätným narastaním tlaku bez ohľadu na veľkosť prísaviek.

stiahni

stiahni

Nosiče SeaSucker prinášajú cyklistom veľa príležitosti. Inštalácia je tak jednoduchá a jednotlivé časti kompaktné a ľahké, že jazda s týmito nosičmi je skutočne potešenie. Rozhodnutie, či nosič ponechať na aute, alebo ho v priebehu sekúnd uložiť do kufra je len na Vás. Ak aj napriek všetkému ste k nosičom Seasucker skeptický (verte, aj ja som bol prvých pár hodín...), presvedčiť by Vás mohol fakt že im svoje cenné tátoše zverili aj mená z profi pelotónu ako Z. Štybar, či M. Cavendish, ktorí tento nosič používajú. Limitáciou týchto nosičov je fakt, že nosiče nie sú uzamknuteľné k autu. Vychádzajúc však z ich kompaktnosti a super rýchlej možnosti demontáže nosiča (skutočne jedno tlačidlo na každej prísavke, ktoré ihneď uvoľní prisatie...) to by nemalo mať zásadný negatívny efekt na funkčnosť produktu.


Produktové video

Obsah balenia

  • 2 x nosné tyče s, 2 HDPE konzoly, 6 x vákuové prísavky (priemer 152 mm)
  • 1 x Náhradná pumpa 
  • 6 x Ochranné krytky prísaviek
  • Náradie: 1 x imbusový kľúč a 1 x spanerový kľúč
  • Skrutky a príslušenstvo s ušľachtilej ocele
  • Lubrikant na údržbu vákuovej pumpy
  • Manuál

Pri kúpe nového auta nemusíte kupovať nový nosič na lyže. Tento systém môžete použiť ako na vlastnom, tak i na kamarátovom či inom požičanom aute. Jeho kompaktné rozmery Vám umožnia nosič taktiež vložiť do cestovného kufra, ak cestujete lietadlom.

Bude sa vám hodiť

Možno vás tiež zaujme

Vaša otázka

Ak máte záujem o bližšie informácie k tomuto produktu, napíšte nám

(nepovinné)
*(na túto adresu Vám odošleme email)