Doprava zdarma - Takera Autonosiče
Áno, doprava zdarma

Za nákup nad 75 € doprava v SR grátis

Záruka kvality - Takera Autonosiče
14 dní na vrátenie

Samozrejme a bez udania dôvodu

Expedujeme ihneď - Takera Autonosiče
Prémiová kvalita

Len špičkový tovar pre aktívny životný štýl

Osobný odber - Takera Autonosiče
Chcete to rýchlo?

Tovar vám pošleme v ten istý deň do 14:00

Farad CRUB 430L strešný box + strešné nosiče Aguri RUNNER II

419,00 € s DPH
349,17 € bez DPH

Informujte sa

nové

Strešné boxy Farad vyberáme ako jednu z ďalších špičkových alternatív a prinášame Vám ich aj v kombinácii s aerodynamickými strešnými nosičmi Aguri ako zlatú strednú cestu a výbornú voľbu nie len pre kompaktné automobily - moderný systém, ktorý sa nestratí na žiadnom aute.

Viac detailov

KONFIGURÁCIA PRODUKTU

Vyberte STREŠNÝ NOSIČ

Zmerajte vzdialenosť medzi lyžinami na Vašom aute (viď aplikačná tabuľka) a vyberte zo zoznamu:

Detaily

Skombinujte strešný box Farad s jedným z modelov aerodynamických strešných nosičov Aguri a získajte tak renomovaný strešný systém pre Vaše auto overený dlhoročnou zárukou spokojnosti našich zákazníkov, kúpou ktorého ušetríte nemalé prostriedky a ktorým vám garantujeme absolútnu spokojnosť na dlhé roky.

stiahniSTREŠNÝ NOSIČ AGURI

pripoj saSTREŠNÝ BOX alebo NOSIČ BICYKLOV

slapUŠETRÍTE A JAZDÍTE.

Strešný box FARD CRUB

Objem: 430 litrov

Farba: Čierna - Matná

Rozmery: 180 x 78 x 40mm

Vnútorné rozmery: 173 x 73 x 37mm

Hmotnosť: 14Kg

Nosnosť: 75Kg automobily/90Kg karavan

Otváranie: Obojstranné

Rozsah upnutia: 48 - 95cm

Uzamknutie: 3 - bodové centrálne

Montáž: FAST FIX (rýchloupínanie do 60 s)

TUV: Áno

Crash Test: 5 hviezdičiek

Záruka: 5 rokov

promote_bg.jpg

  

Strešné boxy Farad sú svojim inovatívnym, nadčasovým vzhľadom a dielenskému spracovaniu absolútnou špičkou v Európe a tento legendárny výrobca - jedna z najstarších spoločností v segmente je právom zárukou kvality a na svoje výrobky poskytuje záruku 5 rokov.

Model CRUB s označením N/18 je výbornou voľbou nie len pre kompaktné automobily, s kapacitou 430 litrov a dĺžkou 180 cm je jednoducho polohovateľný a nestratí sa na žiadnom aute.

Farad ponúka vysoko univerzálny systém uchytenia k strešným nosičom a to bez ohľadu na ich typové prevedenie a rozmery.

Kvalitný 3 - bodový uzamykací systém slúži ako centrálny zámok, pričom kľúč je možné zo zámku vytiahnuť len po uzamknutí boxu.

Všetky produkty sa vyrábajú priamo v talianskom závode tohto legendárneho výrobcu v jednej z najmodernejších fabrík v Európe a aj preto je možné boxy Farad zaťažiť batožinou až do 90 Kg (75 Kg pri osobných automobiloch).

Digitálny proces výroby v jednej z najmodernejších fabrík v Európe a tie najlepšie materiály, z ktorých sa boxy vyrábajú, zaručuje precízne spracovanie, výsledkom čoho je naozaj dlhá životnosť produktu, na ktorú výrobca poskytuje záruku 5 rokov.

Box je možné obsluhovať a otvárať na jeho oboch stranách, čo absolútne uľahčuje naloženie batožiny.

Pozdĺžne vystuženie boxu a aerodynamické dutiny v konštrukcii boxu výrazne znižujú nepríjemné zvuky počas jazdy a tiež pomáhajú minimalizovať spotrebu.

Jedinečná čierna farba v noblesnom matnom prevedení zvýrazní kvalitu produktu a celkový estetický dojem pri zladení s vašim autom.

Ak hľadáte priestranný, kompaktne pôsobiaci strešný box a zároveň cenovo výhodnejšiu alternatívu k drahým, značkovým boxom ako sú Thule, Yakima, Neumann, či Northline, strešný box Farad CRUB je našim tipom a overenou zárukou spokojnosti na dlhé roky.

Strešný nosič AGURI RUNNER II

Strešný nosič s presahom, ktorý poskytuje maximálnu využiteľnú plochu

Vyššia univerzálnosť a variabilita použitia

Výborné aerodynamické vlastnosti

Fara: Strieborná - Hliník

Hmotnosť: 4,05 Kg

Rozmery: 23 x 65 x 1200/1350 mm (vyberte možnosť)

Uzamknutie: ÁNO

Nosnosť: 75 Kg

CE Homologácia


Vyberáme pre vás strešné nosiče AGURI, ktoré sú podľa nás najlepšou možnou voľbou na trhu - zlatá stredná cesta pri pomere cena a kvalita. Tieto hliníkové aerodynamické lišty sú overenou zárukou spokojnosti našich zákazníkov, kompatibilné sú s väčšinou áut a hlavne vám ušetria minimálne 25 - 30% z kúpnej ceny "super" značkových produktov ako Thule, či Whispbar. Kúpou tohto produktu vám garantujeme absolútnu spokojnosť na dlhé roky.


 

Aguri RUNNER II sú prémiové strešné nosiče - priečniky dlhé 1200, resp. 1350 mm (R1/R2 - viď aplikačná tabuľka), ktoré uspokoja náročných užívateľov hľadajúcich najlepšiu možnosť a cenu v pomere ku kvalite.

Aguri ako jediná značka v segmente ponúka aerodynamické nosiče Runner s možnosťou montáže na štandardné otvorené lyžiny (tzv. hagusy) a takisto na lyžiny integrované (zapustené).

Lišty sú vyrobené z extrudovanej hliníkovej zliatiny, a ich tuhosť umožňuje umiestniť na nosiče súčasne viacero doplnkov.

Tento moderný profil zaručuje maximálnu tuhosť materiálu a odolnosť proti mrazu a taktiež vysokým teplotám.

Aerodynamická hlučnosť počas jazdy je vďaka ich leteckému tvarovaniu udržaná na absolútnom minime, čo nepochybne napomáha aj spotrebe paliva.

Runner R2 sú vhodné na všetky vozidlá s lyžinami vzdialenými od seba 105 - 131 cm a o maximálnej šírke 4 cm.

Lišty sa dodávajú v dvoch dĺžkach a sú navrhnuté ako univerzálne riešenie pre vozidlá dostupné na našom trhu.

O ochranu proti krádeži sa starajú zámky integrované v obidvoch úchytoch (pätkách) priečnikov.

"T-drážka" má gumovú výplň, ktorú nie je potrebné vyťahovať alebo strihať.

Pätky majú ideálnu výšku 9 cm, optimalizovanú pre montáž nosiča k vozidlám s otváracou strechou, a akýkoľvek strešný box namontovaný na nosičoch Runner nebude zároveň vytŕčať príliš vysoko.

Nosiče sú pripravené na použitie jednoduchou a intuitívnou montážou na vozidlo a to hneď po rozbalení.

Kompatibilitu s Vašim autom si overte v APLIKAČNEJ TABUĽKE v prílohe nižšie.

 

handlebar-spec-1.jpg
handlebar-spec-2.jpg

 

Je box vhodný pre Vaše auto?

Na uchytenie boxu k automobilu sú potrebné strešné nosiče, tzv. lyžiny, alebo priečne lišty. Pre výber vhodnej veľkosti boxu odporúčame si vopred odmerať vzdialenosť medzi okrajom čelného skla a zadným vekom automobilu v otvorenom stave. K tejto vzdialenosti prirátajte cca 10 - 15cm a dostanete ideálnu celkovú dĺžku boxu pre Vaše auto.

Dôležitý je takisto spôsob, ako postupovať pri nakladaní batožiny do boxu v zmysle jej rozloženia po celej dĺžke boxu. Tu platí pravidlo, že 50% nákladu by malo byť rozložené do strednej časti boxu (v priestore strešných nosičov), 25% v prednej časti a 25% v zadnej časti boxu.

Kým strešný box Vám s komfortom poskytne rozšírenie úložného priestoru až do hmotnosti 75 kilogramov, vždy je lepšie uložiť ťažšie veci do kufra auta a ľahšiu batožinu do boxu. Je tiež rozumné batožinu uložiť do prepravných tašiek, ktoré udržia Vaše osobné veci v kompaktnom stave a zároveň ich lepšie ochránia pred prípadným vzlínavym vlhkom počas jazdy. 

Dôležité: Overte si vždy maximálnu užitočnú nosnosť pre Vaše auto, hodnotu ktorej nájdete v technickom preukaze, alebo v užívateľskom manuály k vozidlu.

stiahniOBOJSTRANNÉ OTVÁRANIE

pripoj saŠTANDARDNÝ "U" PROFIL

slapKONZOLA KOMPAS

stiahniBEZPEČNOSTNÝ KĽÚČ

slap3 - BODOVÉ UZAMKNUTIE

stiahniRÝCHLOUPÍNANIE

 

promote_bg.jpg

Obsah balenia - FARAD CURB

1x 430 liter Farad Crub strešný box s FAST FIX systémom a obojstranným otváraním

2x kľúč

Fast Fix systém uchytenia

Manuál

Obsah balenia - AGURI RUNNER II

Bezpečnostné zámky sú súčasťou základného balenia. Všetko potrebné k montáži nosiča na auto je súčasťou základného balenia. Motnáž je veľmi jednoduchá pomocou pribaleného návodu.

Možno vás tiež zaujme

Vaša otázka

Ak máte záujem o bližšie informácie k tomuto produktu, napíšte nám

(nepovinné)
*(na túto adresu Vám odošleme email)

Na stiahnutie

Prispôsobenie produktu

Ak si prajete tento produkt prispôsobiť Vaším špecifickým požiadavkám, nahrajte obrázok predlohy, alebo vpíšte text, ktorý bude na produkt aplikovaný. Takto prispôsobený produkt uložte a potom vložte do nákupného košíka.

Text

loader

* Povinné údaje