Doprava zdarma - Takera Autonosiče
Áno, doprava zdarma

Za nákup nad 75 € doprava v SR grátis

Záruka kvality - Takera Autonosiče
14 dní na vrátenie

Samozrejme a bez udania dôvodu

Expedujeme ihneď - Takera Autonosiče
Prémiová kvalita

Len špičkový tovar pre aktívny životný štýl

Osobný odber - Takera Autonosiče
Chcete to rýchlo?

Tovar vám pošleme v ten istý deň do 14:00

Farad CRUB 430L strešný box

329,00 € s DPH
274,17 € bez DPH

Informujte sa

1-93431N

nové

Strešné boxy Farad vyberáme ako jednu z ďalších špičkových alternatív a prinášame Vám ich ako veľmi pravdepodobne tie najlepšie v pomere ceny a kvality. Model CRUB s označením N/18 je výbornou voľbou nie len pre kompaktné automobily a nestratí sa na žiadnom aute.

Viac detailov

Detaily

Výrobná spoločnosť Farad sa špecializuje na vývoj produktov v automobilovom priemysle. Produkty sa vyrábajú výlučne v domovskom závode v Taliansku a spoločnosť si za ten čas získala dôveru výrobcov ako je AUDI, FIAT, VOLKSWAGEN.

Vyberte si z našej ponuky strešných boxov, ktoré Vám ušetria nemalé prostriedky oproti super značkovým, predraženým výrobkom a zároveň prinesú úžitok a spokojnosť na dlhé roky.

stiahniOBOJSTRANNÉ OTVÁRANIE

pripoj saŠTANDARDNÝ "U" PROFIL

slapKONZOLA KOMPAS

stiahniBEZPEČNOSTNÝ KĽÚČ

slap3 - BODOVÉ UZAMKNUTIE

stiahniRÝCHLOUPÍNANIE

 

Objem: 430 litrov

Farba: Čierna - Matná

Rozmery: 180 x 78 x 40mm

Vnútorné rozmery: 173 x 73 x 37mm

Hmotnosť: 14Kg

Nosnosť: 75Kg automobily/90Kg karavan

Otváranie: Obojstranné

Rozsah upnutia: 48 - 95cm

Uzamknutie: 3 - bodové centrálne

Montáž: FAST FIX (rýchloupínanie do 60 s)

TUV: Áno

Crash Test: 5 hviezdičiek

Záruka: 5 rokov

promote_bg.jpg

  

Strešné boxy Farad sú svojim inovatívnym, nadčasovým vzhľadom a dielenskému spracovaniu absolútnou špičkou v Európe a tento legendárny výrobca - jedna z najstarších spoločností v segmente je právom zárukou kvality a na svoje výrobky poskytuje záruku 5 rokov.

Model CRUB s označením N/18 je výbornou voľbou nie len pre kompaktné automobily, s kapacitou 430 litrov a dĺžkou 180 cm je jednoducho polohovateľný a nestratí sa na žiadnom aute.

Farad ponúka vysoko univerzálny systém uchytenia k strešným nosičom a to bez ohľadu na ich typové prevedenie a rozmery.

Kvalitný 3 - bodový uzamykací systém slúži ako centrálny zámok, pričom kľúč je možné zo zámku vytiahnuť len po uzamknutí boxu.

Všetky produkty sa vyrábajú priamo v talianskom závode tohto legendárneho výrobcu v jednej z najmodernejších fabrík v Európe a aj preto je možné boxy Farad zaťažiť batožinou až do 90 Kg (75 Kg pri osobných automobiloch).

Digitálny proces výroby v jednej z najmodernejších fabrík v Európe a tie najlepšie materiály, z ktorých sa boxy vyrábajú, zaručuje precízne spracovanie, výsledkom čoho je naozaj dlhá životnosť produktu, na ktorú výrobca poskytuje záruku 5 rokov.

Box je možné obsluhovať a otvárať na jeho oboch stranách, čo absolútne uľahčuje naloženie batožiny.

Pozdĺžne vystuženie boxu a aerodynamické dutiny v konštrukcii boxu výrazne znižujú nepríjemné zvuky počas jazdy a tiež pomáhajú minimalizovať spotrebu.

Jedinečná čierna farba v noblesnom matnom prevedení zvýrazní kvalitu produktu a celkový estetický dojem pri zladení s vašim autom.

Ak hľadáte priestranný, kompaktne pôsobiaci strešný box a zároveň cenovo výhodnejšiu alternatívu k drahým, značkovým boxom ako sú Thule, Yakima, Neumann, či Northline, strešný box Farad CRUB je našim tipom a overenou zárukou spokojnosti na dlhé roky.

 

handlebar-spec-1.jpg
handlebar-spec-2.jpg

 

Je box vhodný pre Vaše auto?

Na uchytenie boxu k automobilu sú potrebné strešné nosiče, tzv. lyžiny, alebo priečne lišty. Pre výber vhodnej veľkosti boxu odporúčame si vopred odmerať vzdialenosť medzi okrajom čelného skla a zadným vekom automobilu v otvorenom stave. K tejto vzdialenosti prirátajte cca 10 - 15cm a dostanete ideálnu celkovú dĺžku boxu pre Vaše auto.

Dôležitý je takisto spôsob, ako postupovať pri nakladaní batožiny do boxu v zmysle jej rozloženia po celej dĺžke boxu. Tu platí pravidlo, že 50% nákladu by malo byť rozložené do strednej časti boxu (v priestore strešných nosičov), 25% v prednej časti a 25% v zadnej časti boxu.

Kým strešný box Vám s komfortom poskytne rozšírenie úložného priestoru až do hmotnosti 75 kilogramov, vždy je lepšie uložiť ťažšie veci do kufra auta a ľahšiu batožinu do boxu. Je tiež rozumné batožinu uložiť do prepravných tašiek, ktoré udržia Vaše osobné veci v kompaktnom stave a zároveň ich lepšie ochránia pred prípadným vzlínavým vlhkom počas jazdy. 

Dôležité: Overte si vždy maximálnu užitočnú nosnosť pre Vaše auto, hodnotu ktorej nájdete v technickom preukaze, alebo v užívateľskom manuály k vozidlu.

promote_bg.jpg

Obsah balenia

1x 430 liter Farad Crub strešný box s FAST FIX systémom a obojstranným otváraním

2x kľúč

Fast Fix systém uchytenia

Manuál

Možno vás tiež zaujme

Vaša otázka

Ak máte záujem o bližšie informácie k tomuto produktu, napíšte nám

(nepovinné)
*(na túto adresu Vám odošleme email)

Na stiahnutie

Prispôsobenie produktu

Ak si prajete tento produkt prispôsobiť Vaším špecifickým požiadavkám, nahrajte obrázok predlohy, alebo vpíšte text, ktorý bude na produkt aplikovaný. Takto prispôsobený produkt uložte a potom vložte do nákupného košíka.

Text

loader

* Povinné údaje