Keď si predstavíte jazdu na trenažéry, určite Vám nenapadne slovo „pohyb“. Jasné, môžte sa počas tréningu postaviť so sedla a pri záťaží možno urobiť nejaký ten náklon do strán – avšak Váš bike sa nehýbe, je statický a postráda akúkoľvek odozvu k Vášmu výkonu.

Pre použitie trenažéra a bicykla v interiérových podmienkach bola vždy prvotným bezpečnostným aspektom “statickosť“. Bike nahodíte na trenažér, vyhupnete naň, a trenažér – tak, ako bol navrhnutý – vydrží a nepohne sa ani o chlp ani pri najťažšom zábere do pedálov.

Výsledkom je jazda, ktorá ma od komfortu z jazdy vonku na ceste veľmi ďaleko, a v podstate sa ani nedá nazývať “jazdou”.

Ako firma s dlhoročnými skúsenosťami pri vývoji a výrobe cyklistických trenažérov sme vedeli, že môžme do tohto segmentu priniesť niečo nové. Tím expertov, inžinierov a atlétov v našej spoločnosti túto výzvu prijal.

Systém Nfinity jednoznačne zlepšuje vzájomnú interakciu medzi jazdcom a bicyklom a pomáha vytvárať veľmi realistickú simuláciu jazdy na bicykli v interiérových podmienkach.

V MP1 výrobca skĺbil viac ako 20 rokov expertízy pri vývoji cyklistických trenažérov , a to nie len vytvorením novej kategórie pohyblivých trenažérových platforiem, ale aj jej samotným vypracovaním – k perfektnosti.

Výsledkom je realistickosťou neporovnateľná tréningová platforma, ktorá posúva trenažérový tréning o veľký krok vpred.

stiahni

slap

pripoj sa

pripoj sa

pripoj sa

pripoj sa

KĽÚČOVÉ VLASTNOSTI

  • Nfinity Technológia: revolučný system ponúka autentický zážitok z pohybu.
  • Zážitok pre každého: kompatibilná s viacerými tréningovými konfiguráciami; bicyklami, pultami, a skoro každým dostupným trenažérom.
  • Trail či cesta: MP1 vás ohúri nezvyčajnými jazdnými módmi a profilmi, aké ste na trenažéri nezažili.
  • Pravá zábava: pohlcujúci a autentický zážitok z tréningu, ktorý sa stáva všetkým, len nie nudným.
  • Čas na pohodlie: pridajte si nejaký ten kilometer naviac vďaka zníženiu napätia na styčné miesta.
  • Vzhľad, ktorý nesklame: kombinácia ocele, hliníka a brezového dreva poteší oko a pristane do každého tréningového priestoru.
  • Personalizovaný Eco-System: MP1 sa hodí ako centrum ideálnej tréningovej konfigurácie s vlastným výberom trenažéra.

stiahni

Mechanická dômyselnosť v kombinácií so zákonmi kinetiky prináša jazdcovi na trenažéri absolútne imerzný, pohodlný a autentický zážitok Viac info...

stiahni

Bočné nakláňanie s jednej na druhú stranu už je nedostačujúce. Viacosový pohyb v niekoľkých rovinách dotvára pocit authenticity a to pridaním do predu a vzad smerujúcich vodiacich konzol.

stiahni

O rovnováhu a vyváženosť síl sa postará gravitácia za pomoci týchto 28 cm dlhých vodiacich konzol

stiahni

MP1 je kompatibilná s väčšinou trenažérou na trhu. Sme presvedčení, že ktokoľvek by mal dostať príležitosť spoznať výhody technológie Saris Nfinity s vlastným trenažérom.