CYKLISTICKÝ KOKPIT "ALL IN ONE" (...ALEBO JEDEN DRŽIAK STAČÍ?)

 

 

Značka Morsa nie je na trhu žiadnym nováčikom. V duchu svojich základných firemných hodnôt – vášeň, výkon, inovácia, zodpovedný dizajn a efektívne partnerstvo, ponúka od roku 2015 svoje produkty skutočným priaznivcom cyklistiky po celom svete.

Držiaky tejto americkej značky predstavujú v podstate modulárne systémy, pozostávajúce z montážneho ramena, vhodného pre riadidlá cestných, horských, ale i mestských bicyklov s priemerom 31,8 milimetra. Drážka na oboch stranách ramena umožňuje inštaláciu širokého spektra adaptérov pre väčšinu najobľúbenejších cyklistických zariadení. Na rameno možno umiestniť naraz dve ľubovoľné zariadenia v akomkoľvek zoradení.


Modulárny systém cyklodržiakov MORSA využijete na všetkých cestných, MTB, či mestských bicykloch s riadidlami o priemere 31,8mm a umožňuje vám posúvať zariadenia ako je cyklopočítač, kamera, či svetlo smerom vpred a vzad, a natáčať ich podľa potreby.


 

Celkovo, možno na úchytných systémoch MORSA (okrem kvality) oceniť práve ich flexibilitu, variabilitu a možnosť optimalizácie nastavení. Napokon, za známku tiež stojí ekonomické hľadisko. Už nepotrebujete samostatný úchyt na každé zariadenie. Stačí jeden úchyt a dva adaptéri pre všetky vaše zariadenia.

S úchytným systémom značky MORSA môžete uchytiť na riadidlá bicykla dve svoje ľubovoľné zariadenia v akomkoľvek zoradení. Za menej peňazí: Nemusíte kupovať úchyt zvlášť na každé cyklistické zariadenie, stačí si zakúpiť kompatibilný adaptér pre dané zariadenie. Viac miesta na riadidlách: Priestor na riadidlách by mal pôsobiť uhladene. Pri viacerých namontovaných zariadeniach to tak nemusí vždy vyzerať. Systém MORSA ponúka preto len jeden úchyt pre všetky vaše zariadenia. Podľa typu adaptéra: Máme v ponuke adaptér na väčšinu najpoužívanejších elektronických zariadení vrátane univerzálneho adaptéra na priemer 31.8 mm.

stiahni
stiahni

Držiaky MORSA sú navrhnuté tak, aby na riadidlách nijako neprekážali. Umiestnené v strede riadidla, nerozptyľujú vašu pozornosť, nezaberajú veľa miesta, presahujú len 10 centimetrov dopredu a pôsobia uhladene. Nainštalované zariadenia sa na nich dajú posúvať vpred a vzad, a otáčať podľa potreby.

Prioritou majiteľa značky Jeffa Bobbitta bola prvotriedna kvalita produktov, pri ktorej sa opieral o svoje skúsenosti nielen vášnivého (moto)cyklistu, ale aj strojného inžiniera, pôsobiaceho v prostredí závodných („Indy“) áut.

 

Modulárne držiaky MORSA sú preto vyrobené z vysoko odolného kompozitu uhlíkových a nylónových vláken – „CARBON composite Nylon“.

Uchytenie zariadení na držiak je skutočne pevné a stabilné, aj pri väčších nárazoch a náročnejšom teréne, čo je výhodné predovšetkým pri zaznamenávaní cez kameru (napríklad GoPro). Natočením kamery je tiež možné nastavenie zorného uhla a zachytenie akéhokoľvek videa TRUE POV pod úrovňou hlavy alebo hrudníka.

stiahni

 

+Cergovsk=a stopa
Novodubnický marat=on
Okolo Domaše


NAVRHNUTÉ, SKONŠTRUOVANÉ & VYROBENÉ V USA