Doprajte si len to najkvalitnejšie, cyklobrašne pôvodom zo slnkom zaliateho Los Angeles, ktoré vydržia omnoho viac, než koľko stoja.

Americká značka cyklistického oblečenia a doplnkov sa zrodila, ako inak, z vášne pre cyklistiku, a to v meste, ktoré sa prehlasuje za centrum cyklistiky za „veľkou mlákou“.

Zodpovednosť je v každom z nás

Okrem spoločenskej zodpovednosti sa značka netají ani zodpovednosťou environmentálnou. V mene ochrany životného, a teda i „cyklistického“ prostredia si pre svoje výrobky volí materiály priateľské k prírode s certifikáciou Bluesign® . Čo znamená, že tieto materiály vznikajú spôsobom bezpečným tak pre prostredie ako aj pre ľudí.


V snahe podporiť a budovať novú generáciu cyklistov, v LEAD OUT nielen financujú rôzne juniorské cyklistické preteky, ale snažia sa súčasne sprístupniť cyklistiku širokej vrstve mladých jazdcov. Inšpirovať ich a pestovať v nich lásku k tomuto športu.

 

handlebar-spec-1.jpg
handlebar-spec-2.jpg

 

Vlajkovým produktom značky sú cyklistické tašky a puzdra. Medzi nimi je bestsellerom vodeodolná a super praktická mini taška s rozmermi 20,3 x 10 ,16 entimetrov, objemom 1,3 litra a mušou váhou 91 gramov.

Taška vyprázdni vaše vrecká, schová mobil, peňaženku, drobný snack na cestu a ešte vždy budete mať na riadidlách miesto na svetlo či predný cyklistický počítač. Tašku upnete rýchlo a jednoducho na akýkoľvek typ bicykla. Materiál aj zipsy sú vodeodolné . Taška udrží vaše veci v suchu pri jazde v daždi a ochráni ich pred blatom. Nie je však celkom nepremokavá. Okraj tašky vkusne zdobí retroreflexný prúžok, vďaka ktorému budete viditeľnejší z súmraku, ale aj počas dňa. V ponuke je 6 farebných prevedeni.

Variáciou mini tašky na riadidlá je mini taška s upnutím na rám bicykla, vhodná na všetky druhy cyklistických dobrodružstiev. Aj v tomto prípade možno tašku upnúť na akýkoľvek typ bicykla, respektíve rámu, tvar a veľkosť sú v podstate univerzálne. S rozmermi 23 x 33 x 2,7 centimetra, ostáva po upnutí tašky ešte priestor na upnutie štandardnej cyklistickej fľaše do spodného nosiča. Taška pôsobí na bicykli úhľadne a aerodynamicky. Pred pohybom ju zaisťujú bungee šnúrky a nastaviteľné popruhy na suchý zips, pri ktorých nehrozí žiadne poškodenie povrchu rámu. Penová vložka udržuje tvar tašky a zamedzuje kontaktu obsahu s rámom bicykla. Ani tu nechýba retroreflexný prúžok a opäť si môžete vybrať zo 6 farieb.

Do tretice ponúka LEAD OUT ešte praktickú a veľmi štýlovú tašku s upnutím pod sedadlo. Materiál je tak ako pri vyššie uvedených dvoch vodeodolný, trvácny a priateľský k životnému prostrediu. Ide v podstate o „technickú“ tašku, určenú na uloženie cyklistického náradia, ktoré by vám na bicykli určite nemalo chýbať. Taška obsahuje dve vnútorné vrecká, priehradky, kam možno prehľadne umiestniť všetko, čo potrebujete k rýchlym malým opravám. Ide o roll-on minimalistický dizajn, čiže tašku stočíte a zaistíte pásikom na suchý zips.

Upnutie je pevné, preto sa nemusíte báť, že sa taška bude natriasať v náročnejšom teréne. Aj tu mysleli výrobcovia na vašu viditeľnosť a umiestnili na tašku retroreflexný štítok. Zvoliť si môžete z piatich farieb.

 

Čerešničkou v ponuke sú šikovné LEAD OUT cyklistické peňaženky v krásnych 6 farebných prevedeniach. Peňaženka má priehradky na karty, vrecko na zips na drobné a založíte do nej bez problémov aj akýkoľvek typ telefónu, vrátene tých naozaj veľkých. Peňaženka má rozmer 17 x 9 x 2 centimetrov a je vyrobená z rovnakého materiálu ako všetky tašky.

 

 

Produkty losangelskej značky sú skutočne cenovo dostupné a ako bonus je tu garancia trvácnosti, ktorú LEAD OUT ponúka svojím zkazníkom.