Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.

Z Vašej krajiny nie je možné vytvoriť objednávku. United States

Doprava zdarma - Takera Autonosiče
Áno, doprava zdarma

Za nákup nad 75 € doprava v SR grátis

Záruka kvality - Takera Autonosiče
14 dní na vrátenie

Samozrejme, zadarmo a bez udania dôvodu

Expedujeme ihneď - Takera Autonosiče
Chcete to rýchlo?

Tovar vám pošleme v ten istý deň do 14:00

Osobný odber - Takera Autonosiče
Príďte osobne

Osloboditeľov 1577/6, 06601 Humenné

CORKY X cyklistické spätné zrkadlo na okuliare

Informujte sa

nové

CORKY X je spätné zrkadlo na cyklistické okuliare, ktoré vám zaručí, že sa počas jazdy na bicykli nebudete musieť pozerať cez rameno. Mihnutím oka uvidíte odzadu blížiace sa dopravné prostriedky. Takže sa môžete sústrediť na cestu pred vami, plne sústredený a v svojej ideálnej jazdeckej pozícii.

CORKY X 

   •  Nízka hmotnosť - 14 gramov

   •  Nulové vibrácie, skvelý výhľad dozadu

   •  Otáčanie o 360°

   •  Neblokuje výhľad na cestu pred vami

   •  Máte prehľad o ostatných cyklistoch a autách za vami

   •  Kompatibilný so všetkými okuliarmi

   •  K dispozícii v 3 farbách

Viac detailov

Detaily

Zrkadlo CORKY X je navrhnuté tak, aby vám umožnilo pozerať sa za seba bez toho, aby ste sa počas jazdy na bicykli fyzicky pozerali cez rameno. Má estetický a moderný dizajn. Tento doplnok okuliarov, vybavený malým zrkadlom, vám umožní okamžite sa pozrieť za seba jednoducho pohľadom kútika oka.

CORKY X sa dodáva v univerzálnom prevedení. Môžete ho jednoducho, bezpečne a pohodlne pripevniť na akékoľvek okuliare. Výrobok využíva vysoko reflexné akrylátové PC zrkadlo, ktoré je porovnateľné s komerčnými zrkadlami, ale má zlomok hmotnosti. Zrkadlo sa nachádza v samom rohu vášho zorného poľa, takže neblokuje výhľad na cestu pred vami. Je namontované v nastaviteľnom kryte, ktorý umožňuje nakláňať zrkadlo v ľubovoľnom smere, čím sa eliminujú mŕtve uhly, takže máte dokonalý výhľad na to, čo je za vami.

Hmotnosť, tvar, aerodynamika a funkčnosť výrobku zohrávajú rozhodujúcu úlohu pri zabezpečení jeho bezchybného fungovania bez toho, aby zlyhal alebo spôsobil nehodu. Konštrukcia CORKY X v tomto smere dosahuje tri kľúčové veci - A. aerodynamický tvar, ktorý umožňuje prierez vzduchom bez toho, aby sa počas jazdy ohýbal alebo deformoval, B. ľahkú konštrukciu s hmotnosťou 14 gramov, ktorá nezaťažuje okuliare a nespôsobuje ich nakláňanie , a C. bezchybnú a jednoduchú montáž so spoľahlivou stabilitou. Zrkadlo nevibruje ani nemení uhly počas jazdy v náročnom teréne. Koncepcia bola navrhnutá vo Francúzsku a vyrába sa v Južnej Kórei.

NEMUSÍTE SA OBZERAŤ SPÄŤ

Vďaka zrkadlu CORKY X sa nemusíte pozerať cez plece, aby ste jednoduchým mrknutím oka videli blížiacu sa premávku zozadu. Môžete sa tak sústrediť na cestu pred vami a zároveň zostať v optimálnej jazdnej pozícii.

VYROBENÉ PRE VÝKON

Aerodynamický tvar, ktorý umožňuje prierez vzduchom bez toho, aby sa zrkadlo počas jazdy ohýbalo alebo deformovalo. Ľahká konštrukcia, ktorá nespôsobuje nakláňanie okuliarov a  stabilné upevnenie zrkadla, ktorá nevibruje ani nemení uhly pri jazde v nerovnom teréne.

ŽIADNY MŔTVY BOD VO VÝHĽADE

Zrkadlo sa nachádza v samom rohu vášho zorného poľa, takže neblokuje výhľad na cestu pred vami. Je namontované v nastaviteľnom kryte, ktorý umožňuje nakláňať zrkadlo v ľubovoľnom smere, čím sa eliminujú mŕtve uhly, takže máte dokonalý prehľad o tom, čo je za vami.

AKO NAINŠTALOVAŤ ZRKADLO

CORKY X sa dodáva v univerzálnom dizajne. Dá sa namontovať na akékoľvek okuliare bezpečne, pohodlne a v priebehu niekoľkých sekúnd. Výrobok využíva vysoko reflexné akrylátové PC zrkadlo, ktoré je porovnateľné s komerčnými zrkadlami, ale má zlomok hmotnosti.


PRISPÔSOBENÉ KAŽDÝM SLNEČNÝM OKULIAROM.

CORKY X (2).jpg
CORKY X (4).jpg
CORKY X (6).jpg
CORKY X (7).jpg
CORKY X (9).jpg

Možno vás tiež zaujme

Vaša otázka

Ak máte záujem o bližšie informácie k tomuto produktu, napíšte nám

(nepovinné)
*(na túto adresu Vám odošleme email)