Doprava zdarma - Takera Autonosiče
Áno, doprava zdarma

Za nákup nad 75 € doprava v SR grátis

Záruka kvality - Takera Autonosiče
14 dní na vrátenie

Samozrejme a bez udania dôvodu

Expedujeme ihneď - Takera Autonosiče
Prémiová kvalita

Len špičkový tovar pre aktívny životný štýl

Osobný odber - Takera Autonosiče
Chcete to rýchlo?

Tovar vám pošleme v ten istý deň do 14:00

Okuliare Alba STRATOS BLK VZUM™ LEAF

159,00 € s DPH
132,50 € bez DPH

nové

Šošovky STRATOS BLK VZUM™ LEAF poskytujú prirodzenejšie farby so zvýraznením kontrastu. Majú zelený odtieň. Stratos má nové ultraľahké polykarbonátové vymeniteľné šošovky S-LENS VZUM™ vyvinuté spoločnosťou Alba Optics s jediným cieľom: poskytnúť športovcom dokonalý vizuálny zážitok za každého počasia a v každom teréne. Plné pokrytie šošoviek S-LENS VZUM™ umožňuje nerušený a úplný výhľad na okolie. Centrálny ventilačný otvor v šošovke umožňuje únik tepla a pary skôr, ako vám môžu zakaliť výhľad

Viac detailov

Vlastnosti

Hmotnosť24 gramov
MateriálTr90 a polykarbonát
Rozmery142 mm × 60 mm × 115/125 mm

Detaily

Každé víťazstvo začína víziou

Jednoducho stratosférické

Šliapete do pedálov. Ešte raz. Vaším cieľom je dokonalosť.
Zlepšenie nielen výkonu, ale aj vášho statusu športovca. Chcete napredovať: reagujete na niečo, čo vo vás vrie. Na to potrebujete jasnú víziu. A na to sme navrhli STRATOS: okuliare, ktoré vám pomôžu sústrediť sa na cieľ, či už idete na etapové preteky, alebo trénujete v domácom teréne. Stratos má nové ultraľahké polykarbonátové vymeniteľné šošovky S-LENS VZUM™ vyvinuté spoločnosťou Alba Optics s jediným cieľom: poskytnúť športovcom dokonalý vizuálny zážitok za každého počasia a v každom teréne. Plné pokrytie šošoviek S-LENS VZUM™ umožňuje nerušený a úplný výhľad na okolie. Centrálny ventilačný otvor v šošovke umožňuje únik tepla a pary skôr, ako vám môžu zakaliť výhľad. Rám upevňuje vymeniteľné šošovky pomocou jednoduchého uzamykacieho systému. Aby sa si mohli okuliare STRATOS prispôsobiť každej tvári, rám je teleskopický a nastaviteľný do 4 rôznych polôh. Každé dobývanie sa začína od vízie, preto je STRATOS jednoducho stratosférický, nad rámec predstavivosti.

Okuliare disponujú šošovkami VZUM™, ktoré sú ideálne na slnečné dni a ponúkajú vylepšenie farebného kontrastu. Majú zrkadlový náter a zelený odtieň.

 

 

ŠOŠOVKY VZUM™

Svetlo je základnou zložkou, ktorá určuje všetky naše rozhodnutia. Šošovky VZUM™ majú jediný cieľ: poskytnúť športovcom perfektný vizuálny zážitok za každého počasia a vo všetkých typoch terénu. Sortiment starostlivo vyvinutý spoločnosťou ALBA Optics má za cieľ zvýšiť sýtosť farieb a vyvážiť vizuálne kontrasty, čím sa zvyšuje vnímanie ostrosti a detailov. Materiál z ktorého sú šošovky VZUM™ zložené, je odolný a ultraľahký polykarbonát, ktorý poskytuje ochranu proti namáhaniu vašich očí. Šošovky VZUM™ si tieto vlastnosti zachovávajú počas celej doby používania a ponúkajú tak ten najlepší športový zážitok vôbec.

 

 

VÝNIMOČNÁ ODOLNOSŤ

Flexibilný ultra výkonný rám s vynikajúcou odolnosťou a vlastnosťami odolnosti voči nárazu a trvanlivosti, vysoko transparentný, bez BPA.

 

 

VETRANIE
Horizontálne štrbiny v sklách umožňujú optimálne vetranie horného vnútorného priestoru, čo pomáha eliminovať kondenzáciu a zahmlievanie.

 

VYMENITEĽNÉ SKLÁ
Vymeniteľné šošovky dokonale priliehajú k flexibilnému rámu, pričom si zachovávajú estetické detaily. Môžete vytvoriť stovky kombinácií.

 

ERGONOMICKÝ TVAR RÁMU
Rám je teleskopický a sa dá nastaviť do 4 rôznych polôh. Vďaka svojmu oblúkovitému tvaru zaručujú dokonalé prispôsobenie a nepohybujú sa z miesta.

 

ROZMERY

A – 142 mm / B – 32 mm / C – 60 mm / D – 115/125 mm

FUNKCIE

Šošovky VZUM™ LENS bez zahmlievania
Vymeniteľné šošovky VZUM™
Kompatibilné so okuliarmi na predpis
Ergonomické koncovky na spánkoch
Ergonomický superľahký rám Tr90
Hmotnosť: 24 gramov
Ručná výroba v Taliansku

 

 

Čo je v balení

Váše okuliare ANVMA dodávame v elegantnom a pevnom obale vyrobenom z ťažkého čierneho kartónu s certifikátom FSC. Dostanete škatuľu, ktorá obsahuje:


1. vaše okuliare Alba Optics
2. reflexná čierna šnúrka
3. utierka a vrecko z mikrovlákna
4. certifikát pravosti a originality
5. záručný list / dokumentácia

 

SB3.jpg

Možno vás tiež zaujme

Vaša otázka

Ak máte záujem o bližšie informácie k tomuto produktu, napíšte nám

(nepovinné)
*(na túto adresu Vám odošleme email)