Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.

Doprava zdarma - Takera Autonosiče
Áno, doprava zdarma

Za nákup nad 75 € doprava v SR grátis

Záruka kvality - Takera Autonosiče
14 dní na vrátenie

Samozrejme a bez udania dôvodu

Expedujeme ihneď - Takera Autonosiče
Prémiová kvalita

Len špičkový tovar pre aktívny životný štýl

Osobný odber - Takera Autonosiče
Chcete to rýchlo?

Tovar vám pošleme v ten istý deň do 14:00

Okuliare Alba DELTA WHT VZUM™ LEAF

149,00 € s DPH
124,17 € bez DPH

nové

Šošovky DELTA VZUM™ LEAF poskytujú prirodzenejšie farby so zvýrazňovačom kontrastu a majú zelený odtieň. Centrálny ventilačný otvor v ráme a štrbiny pozdĺž hornej časti šošoviek umožňujú únik tepla a pary skôr, ako vám môžu zakaliť výhľad.

Viac detailov

Vlastnosti

Hmotnosť26 gramov
MateriálTr90 a polykarbonát
Rozmery146 mm × 60 mm × 120 mm

Detaily

Okuliare DELTA inšpirované modelmi 80.-90. rokov

Nadčasová klasika

Okuliare DELTA sú inšpirované modelmi z 80. a 90. rokov.
Vzniká internet a do kín prichádzajú špeciálne efekty. Padá Berlínsky múr, vybuchuje Černobyľ, Taliansko vyhráva majstrovstvá sveta vo futbale. Vzniká nová škola hip-hopu s prvými nahrávkami skupín Run-D.M.C. a LL Cool J, čím sa začína vývoj inovatívneho zlatého veku hip-hopu. Graffiti kultúra sa začína objavovať na stenách miest aj vlakov. Každý tag je jedinečný a charakteristický pre umelca, ktorý upúta pozornosť naprieč spektrom - otvorená a surová konverzácia.

Materiál rámu je Tr90, vyrobený z nylonu a uhlíkových vlákien, ekologicky kompatibilný a bezpečný pre pokožku aj po dlhšom používaní. Je o 20% ľahší ako ostatné bežné materiály a poskytuje väčšiu ochranu proti pádom. Poskytuje vysokú odolnosť bez deformácie pri vystavení vysokým teplotám a po ohnutí sa vráti do pôvodného tvaru.

Okuliare umožňujú dokonalé videnie pri presúvaní očí z pedálov na cestu. Tento konkrétny aspekt umožňuje športovcovi sústrediť sa na svoj výkon bez rušivých vplyvov. Zorníky sú pevné a zaručujú, že zostanú na svojom mieste aj v prípade nárazov alebo prudkých pohybov hlavy.

 

 

ŠOŠOVKY VZUM™

Svetlo je základnou zložkou, ktorá určuje všetky naše rozhodnutia. Šošovky VZUM™ majú jediný cieľ: poskytnúť športovcom perfektný vizuálny zážitok za každého počasia a vo všetkých typoch terénu. Sortiment starostlivo vyvinutý spoločnosťou ALBA Optics má za cieľ zvýšiť sýtosť farieb a vyvážiť vizuálne kontrasty, čím sa zvyšuje vnímanie ostrosti a detailov. Materiál z ktorého sú šošovky VZUM™ zložené, je odolný a ultraľahký polykarbonát, ktorý poskytuje ochranu proti namáhaniu vašich očí. Šošovky VZUM™ si tieto vlastnosti zachovávajú počas celej doby používania a ponúkajú tak ten najlepší športový zážitok vôbec.

 

 

VÝNIMOČNÁ ODOLNOSŤ

Flexibilný ultra výkonný rám s vynikajúcou odolnosťou a vlastnosťami odolnosti voči nárazu a trvanlivosti, vysoko transparentný, bez BPA.

 

 

VETRANIE
Horizontálne štrbiny v sklách umožňujú optimálne vetranie horného vnútorného priestoru, čo pomáha eliminovať kondenzáciu a zahmlievanie.

 

VYMENITEĽNÉ SKLÁ
Vymeniteľné šošovky dokonale priliehajú k flexibilnému rámu, pričom si zachovávajú estetické detaily. Môžete vytvoriť stovky kombinácií.

 

ERGONOMICKÝ TVAR RÁMU
Konce ramienok sú zúžené a flexibilné. Vďaka svojmu oblúkovitému tvaru zaručujú dokonalé prispôsobenie a nepohybujú sa z miesta.

 

ROZMERY

A – 146 mm / B – 32 mm / C – 60 mm / D – 120 mm

FUNKCIE

Šošovky VZUM™ LENS bez zahmlievania
Vymeniteľné šošovky VZUM™
Kompatibilné so okuliarmi na predpis
Ergonomické koncovky na spánkoch
Ergonomický superľahký rám Tr90
Hmotnosť: 26 gramov
Ručná výroba v Taliansku

 

 

Čo je v balení

Váše okuliare ANVMA dodávame v elegantnom a pevnom obale vyrobenom z ťažkého čierneho kartónu s certifikátom FSC. Dostanete škatuľu, ktorá obsahuje:


1. vaše okuliare Alba Optics
2. reflexná čierna šnúrka
3. utierka a vrecko z mikrovlákna
4. certifikát pravosti a originality
5. záručný list / dokumentácia

 

SB3.jpg

Možno vás tiež zaujme

Vaša otázka

Ak máte záujem o bližšie informácie k tomuto produktu, napíšte nám

(nepovinné)
*(na túto adresu Vám odošleme email)