Doprava zdarma - Takera Autonosiče
Áno, doprava zdarma

Za nákup nad 75 € doprava v SR grátis

Záruka kvality - Takera Autonosiče
14 dní na vrátenie

Samozrejme a bez udania dôvodu

Expedujeme ihneď - Takera Autonosiče
Prémiová kvalita

Len špičkový tovar pre aktívny životný štýl

Osobný odber - Takera Autonosiče
Chcete to rýchlo?

Tovar vám pošleme v ten istý deň do 14:00

Okuliare Alba SOLO BLK VZUM™ FLENS BTL

209,00 € s DPH
174,17 € bez DPH

nové

Šošovky VZUM™ F-LENS BTL sú fotochromatické. Zaručujú vynikajúcu viditeľnosť a ochranu v zlých aj intenzívnych svetelných podmienkach.
Majú zrkadlový náter a červený odtieň. Sú i
deálne na slnečné dni, ponúkajú vylepšenie farebného kontrastu. Majú zrkadlový náter a červený odtieň. Centrálny ventilačný otvor v ráme a štrbiny pozdĺž hornej časti šošoviek umožňujú únik tepla a pary skôr, ako vám môžu zakaliť výhľad.

Viac detailov

Vlastnosti

Hmotnosť32 gramov
MateriálTr90 a polykarbonát
Rozmery144 mm × 59 mm × 120/122 mm

Detaily

Sólo jazda od východu do západu slnka

Keď cesta vyzerá nekonečná a v dychu cítiť prach, pot sa lepí a únava hryzie lýtka, srdce aj myseľ. Keď sa predstavivosť stráca v priamočiarych sekvenciách medzi východmi a západmi slnka. Keď sa na riadidlá lepí obloha zbavená tajomstiev, osamelosť je detským šťastím, ktoré hladí mesiac a ročné obdobia skĺzavajú na stromy, kamene a púšte. Venované tebe, cyklistovi, ktorý jazdí sám po cestách sveta.

SOLO má vysoko výkonné šošovky VZUM™. Centrálny ventilačný otvor v ráme a štrbiny pozdĺž hornej časti šošoviek umožňujú únik tepla a pary skôr, ako vám môžu zakaliť výhľad. Koncovky chráničov sú teleskopické, nastaviteľné do 4 rôznych polôh pre čo najlepšie prispôsobenie a pohodlie nositeľa.

Okuliare SOLO boli navrhnuté na dlhodobé nosenie a viacdňové výlety v rôznych klimatických podmienkach. Kombinácia odolného, pružného a ľahkého rámu, retromoderného štýlu a moderných technológií SOLO ponúka maximálnu všestrannosť a účelnosť.

 

 

ŠOŠOVKY VZUM™

Svetlo je základnou zložkou, ktorá určuje všetky naše rozhodnutia. Šošovky VZUM™ majú jediný cieľ: poskytnúť športovcom perfektný vizuálny zážitok za každého počasia a vo všetkých typoch terénu. Sortiment starostlivo vyvinutý spoločnosťou ALBA Optics má za cieľ zvýšiť sýtosť farieb a vyvážiť vizuálne kontrasty, čím sa zvyšuje vnímanie ostrosti a detailov. Materiál z ktorého sú šošovky VZUM™ zložené, je odolný a ultraľahký polykarbonát, ktorý poskytuje ochranu proti namáhaniu vašich očí. Šošovky VZUM™ si tieto vlastnosti zachovávajú počas celej doby používania a ponúkajú tak ten najlepší športový zážitok vôbec.

 

 

VÝNIMOČNÁ ODOLNOSŤ

Flexibilný ultra výkonný rám s vynikajúcou odolnosťou a vlastnosťami odolnosti voči nárazu a trvanlivosti, vysoko transparentný, bez BPA.

 

 

VETRANIE
Vertikálny vetrací otvor v strede rámu a horizontálna štrbina v hornej časti šošovky umožňujú optimálne vetranie vnútorného priestoru, čím pomáha eliminovať zahmlievanie.

 

ODNÍMATEĽNÁ KLAPKA
Odnímateľné bočné klapky sa dajú ľahko namontovať na vnútorný rám a poskytujú ochranu zraku pri jazde v podmienkach s množstvom svetla a prachu.

 

NASTAVITEĽNÁ DĹŽKA RÁMU
Dĺžka rámu sa dá prispôsobiť do 4 polôh. Vďaka konštrukcii s obmedzením zdvihu zostáva tyč vždy pevne fixovaná.

 

ROZMERY

A – 144 mm / B – 28 mm / C – 59 mm / D – 120/122 mm

FUNKCIE

Šošovky VZUM™ LENS bez zahmlievania
Odnímateľné bočné krytky
Kompatibilné so okuliarmi na predpis
Ergonomické koncovky na spánkoch
Ergonomický superľahký rám Tr90
Hmotnosť: 32 gramov
Ručná výroba v Taliansku

 

 

Čo je v balení

Váše okuliare ANVMA dodávame v elegantnom a pevnom obale vyrobenom z ťažkého čierneho kartónu s certifikátom FSC. Dostanete škatuľu, ktorá obsahuje:


1. vaše okuliare Alba Anvma Lei
2. pevné a odolné nylonové puzdro
3. utierku z mikrovlákna
4. certifikát pravosti a originality
5. záručný list / dokumentácia

 

SB3.jpg

Možno vás tiež zaujme

Vaša otázka

Ak máte záujem o bližšie informácie k tomuto produktu, napíšte nám

(nepovinné)
*(na túto adresu Vám odošleme email)