Seasucker SKI a SNOWBOARD nosič

€499.00
Tax included

Limitované množstvo

"Najrýchlejší" a najuniverzálnejší nosič lyží na svete

Predimenzované aktívne vákuové prísavky - odolnosť až 130 Kg

Prémiová kvalita

4 páry lyží/4 snowboardy

Nosnosť: 32 Kg

Vhodný na všetky typy aut

Užitočná nosná plocha konzoly: 61 cm

Peňová ochranná výplň nosných konzol

Vyrobené v USA


Dôležité: Toto je originál Seasucker produkt, vyrábaný z najkvalitnejších materiálov pod značkou "Made In USA", ktoré na rozdiel od lacnejších imitácií dostupných na trhu predĺžia a zvýraznia funkčnosť produktu a majiteľovi prinesú úžitok na dlhé roky.


Description

Žiadne trvalé úchyty. Žiadne skrutky. Žiadne problémy.

Modernizovaná verzia najpopulárnejšieho nosiča poskytuje väčší priestor medzi nosnou plochou a strechou auta, čo umožní prevoz lyží/snowboardov s namontovaným viazaním

Taktiež túto výšku využijete pri viac zakrivených plochách ako sú strecha, alebo zadné sklo

Každá konzola využíva 2 super odolné vákuové prísavky s priemerom 152 mm s odolnosťou v ťahu až 31,7 Kg.

Indikátor vákua na pumpe v impregnovanej oranžovej farbe

Produkt je dodávaný s 2 ročnou zárukou

Rýchla montáž a 1 náhradná prísavka je súčasťou balenia

Nosič lyží Seasucker je nadčasové az pohľadu funkčnosti luxusné riešenie pre milovníkov zimných športov

Vákuový systém je dostupný ako prevedenie 2 nosných konzol (61 cm užitočnej nakladacej plochy)

Konzoly s gumenou výplňou umožnia bezpečné uchytenie 4 párov lyží alebo 4 snowboardy

Každá nosná konzola je uzamknuteľná a má integrované väčšie tlačidlo pre jednoduchú manipuláciu v lyžiarskych rukaviciach


stiahni

SeaSucker nosiče vyrába rovnomenná spoločnosť so sídlom na Floride. Samotný názov je synonymom pre morskú chobotnicu, alebo presnejšie pre ho prísavkami pokryté ramená. A práve tento systém vákuových prísaviek vytvára prekvapivo jednoduché, intuitívne a pritom však neuveriteľne odolné uchytenie priamo ku karosérii auta. Tu je dôležité poznamenať ako vysvetľuje výrobca, že systém používa vákuové (podtlakové) a nie sacie prísavky. A že je v tom zásadný rozdiel som sa presvedčil aj ja sám po vlastnom pátraní na webe.

flex-vertical-center"><divclass="col-xs-12 col-md-6">

Podľa stránky www.deltakits.com, Vacuum Cup Lesson 101, sacie prísavky sú objekty okrúhleho tvaru vyrobené z gumy, silikónu a podobných mäkkých substancií, ktoré je možné použiť na nepórovité povrchy. Voda, alebo vzduch vytvoria v prísavke podtlak a tzv. čiastočné vákuum. Vákuové prísavky sú typicky tiež z gumy, silikónu alebo mäkkých materiálov, avšak na rozdiel od sacích prísaviek ich súčasťou je páka, tlačidlo, alebo pumpa, s pomocou ktorej je stredová časť prísavky oddelená od povrchu vytvorením vákua, ktoré bezpečne udrží vonkajšie hrany prísavky na aplikovanom povrchu. Vákuové prísavky sú všeobecne viac ploché, tz. že sú viac v kontakte s povrchom materiálu. Výsledkom je bezpečnejšie a trvácnejšie „prisatie“ s minimálnym spätným narastaním tlaku bez ohľadu na veľkosť prísaviek.

stiahni
stiahni

Nosiče SeaSucker prinášajú cyklistom veľa príležitosti. Inštalácia je tak jednoduchá a jednotlivé časti kompaktné a ľahké, že jazda s týmito nosičmi je skutočne potešenie. Rozhodnutie, či nosič ponechať na aute, alebo ho v priebehu sekúnd uložiť do kufra je len na Vás. Ak aj napriek všetkému ste k nosičom Seasucker skeptický (verte, aj ja som bol prvých pár hodín...), presvedčiť by Vás mohol fakt že im svoje cenné tátoše zverili aj mena z profi pelotónu ako Z. Štybar, či M. Cavendish, ktorí tento nosič používajú. Limitáciou týchto nosičov je fakt, že nosiče nie sú uzamknuteľné k autu. Vychádzajúc však z ich kompaktnosti a super rýchlej možnosti demontáženosiča (skutočne jedno tlačidlo na každej prísavke, ktoré ihneď uvolní prisatie...) to by nemalo mať zásadný negatívny efekt na funkčnosť produktu.


Produktové video

Obsah balenia

  • 2 x SKI konzoly s uzamknutím a 4 x vákuové prísavky (priemer 152 mm)
  • 2 x bezpečnostný kľúč
  • 1 x náhradná vákuová prísavka (priemer 152 mm)
  • 5 x Ochranné krytky prísavok
  • Náradie: 1 x imbusový kľúč a 1 x spanerový kľúč
  • Šróby a príslušenstvo s ušlechtilej ocele
  • Lubrikant na údržbu vákuovej pumpy
  • Manuál

Pri kúpe nového auta nemusíte kupovať nový nosič na lyže. Tento systém môžete použiť ako na vlastnom, tak aj na kamarátovom či inom požičanom aute. Jeho kompaktné rozmery Vám umožní nosič taktiež vložiť do cestovného kufra, ak cestujete lietadlom.

Product Details
SEASUCKER
SK2420
New
Reviews(0)

Reviews

No customer reviews for the moment.

You're reviewing “Seasucker SKI a SNOWBOARD nosič”


.png .jpg .gif

Sign in

Megamenu

Your cart

There are no more items in your cart