Spinder XPLORER+ nosič bicyklov

444,00 € tax incl.
370,00 € tax excl.

499,00 € tax incl.

-55,00 €

In stock

S11020

New

Veľmi precízne a esteticky navrhnutý nosič bicyklov na ťažné zariadenie s unikátnym systémom uchytenia bicykla a nosnosťou do 60 Kg umožní majiteľom karbónových bicyklov a takisto majiteľom elektrobicyklov ich bezpečný prevoz. 

More details

More info

promote_bg.jpg

 

Prémiová kvalita.

Vhodný pre KARBÓNOVÉ rámy. 

E - bike kompatibilný.

Nosnosť: Max. 60 kg. 

Rozmery:140x96x60 cm. 

Rozmery v zloženom stave: 30x71x60 cm. 

Elektrická inštalácia (13 pin), vrátane13/7 pól. adaptéra.

EU Homologácia.

 

Špecifikácia

Xplorer 2/Xplorer 2 + 1

MateriálOceľ/Hliník
Počet bicyklov2 + 1 = 3
Hmotnosť17 Kg + 2,5 Kg = 19,5 Kg
Max. nosnosť (kapacita)60 Kg (3. bicykel max. 15 Kg)
Rázvor kolies (max)130 cm (1 - 2) 120 cm (3)
Šírka plášťov bicyklov (max.)6 cm
Vzdialenosť držiaka kolies27 cm (1 - 2) 14 cm (3)

  

Novinkou v našej ponuke je tento super kompaktný a moderne vyzerajúci nosič bicyklov na ťažné zariadenie od výrobcu z krajiny bicyklov, ktorý ponúka majiteľovi výbornú kvalitu s dôrazom na každý detail. 

Absolútne špičkové dielenské spracovanie a celkový estetický dojem na vašom aute zvýraznia tu použité materiály, z ktorých je vyrobený.

Nosič bicyklov Spinder XPLORER je určený na prevoz 2 bicyklov, prípadne 3 bicyklov s dokúpením adaptéra 91749 (pozri príslušenstvo) o maximálnej celkovej nosnosti až 60 Kg (viď tabuľka nižšie), ktorý je plne kompatibilný a ideálny na prevoz elektrobicyklov a taktiež bicyklov s karbónovým rámom.

Veľmi precízne a esteticky navrhnutý autonosič s unikátnym systémom uchytenia bicykla umožní majiteľom karbónových bicyklov ich bezpečný prevoz. 

Jeho kompaktné rozmery umožňujú rýchlu a jednoduchú montáž/demontáž s ťažného zariadenia a jednoduché uskladnenie, keď sa nosič nepoužíva.   

Sklápací mechanizmus s dostatočným rádiusom sklopenia dovolí bezproblémový prístup do batožinového priestoru automobilu.

Samozrejmosťou je dvojité uzamknutie prevážaných bicyklov s bezpečnostnými zámkami integrovanými do svoriek v ramenách a taktiež zámok v pákovom mechanizme, čo umožní uzamknutie nosiča k automobilu.

Zadné duplikované osvetlenie na nosiči má zabudované cúvacie svetlo i svetlo do hmly.

Nosič Spinder Xplorer+ 2 - bike je vyrobený z hliníkovej zliatiny v kombinácii s čiernymi plastovými prvkami a je pripravený na použitie priamo z krabice.

Súčasťou balenia je adaptér pre 13/7 pól. elektrickú zásuvku na vozidle.

Dostupné príslušenstvo tvorí aj nájazdová rampa vhodná k nakládke ťažších elektrobicyklov a taktiež prenosné ochranné púzdro. 


Dôležité: Tento produkt je vhodný na prevoz bicyklov s karbónovým rámom a taktiež elektrobicyklov.

Taktiež je dôležité vedieť, že bezpečnosť je absolútne prvoradá pri používaní akýchkoľvek nosičov na bicykle. Pred jazdou vždy skontrolujte svoje zariadenie, uistite sa, že je všetko správne nainštalované a dotiahnuté. Váš bicykel bude v bezpečí, pokiaľ bude nosič bicyklov nainštalovaný a používaný správne. Všetky nosiče od akéhokoľvek výrobcu majú svoje hmotnostné limity a nesmú byť prekročené.

 

Max. zvislá záťaž vlečného zariadenia (viď TP vozidla)

Max. nosnosť/kapacita

50 Kg30,5 Kg
60 Kg40,5 Kg
75 Kg55,5 Kg
90 KgMax. 60 Kg

  

Produktové video.

Accessories

other products in the same category:

Ask a question

If the question you have has not yet been answered here, use the form below to ask something about this addon.

(optional)
*(Required to be notified when an answer is available)