Aguri ACUDA II nosič bicyklov - Strieborný

99,00 € tax incl.
82,50 € tax excl.

Skladom

New

 • Prémiová kvalita
 • Farba: Strieborná
 • Materiál: Hliník/Plast
 • Hmotnosť: 3,3 Kg
 • Uzamknutie: ÁNO
 • Priemer rámu bicykla: 32 - 70 mm
 • Kolesá bicykla: 16" - 29"
 • Šírka plášťa: max. 80 mm
 • Rozmery: 141 x 59 mm
 • Nosnosť: 20 Kg
 • CE Homologácia


Skombinujte tento produkt s párom strešných nosičov AGURI, ktoré sú podľa nás najlepšou možnou alternatívou na trhu v pomere ceny a kvality. Tieto hliníkové aerodynamické lišty sú overenou zárukou spokojnosti našich zákazníkov, kompatibilné sú s väčšinou áut a hlavne spĺňajú tie najvyššie kritéria s dôrazom na funkčnosť a bezpečnosť. Táto sada vám poskytne všetko, čo potrebujete a spokojnosť na dlhé roky. 


More details

Data sheet

Hmotnosť3,3 Kg
Nosnosť20 Kg
Veľkosť141 x 59 cm
Typ nosičaStrešné priečniky
Maximálny počet bicyklov1 bicykel
UzamknutieÁno
SklopnýÁno
MateriálHliník/Plasť
TUV GS CertifikáciaÁno
UzamykateľnýÁno
EU bezpečnostná normaÁno
Dĺžka141 cm
Karbónové bicykleNie

More info

Nová, modernizovaná verzia populárneho strešného nosiča bicyklov Aguri Acuda. Vysoko kvalitné továrenské spracovanie posúva tento produkt na úroveň nosičov Thule, avšak za oveľa menej peňazí. Precízne a esteticky navrhnutý nosič s dobrými funkčnými vlastnosťami.

Strešný nosič Aguri Acuda II je aerodynamicky tvarovaný a vyrobený z hliníkovej zliatiny v kombinácii s čiernymi plastovými prvkami. Montuje sa na strešné priečné nosiče všetkých značiek a to uchytením pomocou 85 mm skrutiek alebo univerzálneho systému T-Track (T - drážka), ktoré sú súčasťou balenia produktu. Nosič je kompatibilný so všetkými bicyklami s priemerom kolies od 16 "do 29" a šírke plášťov do 80 mm.

Bicykel sa jednoducho a intuitívne uchytí v spodnej - ohniskovej časti rámu a to pomocou ramena, ktoré je ukončené svorkou s rýchloupinákom. Umožní rýchle osadenie a zabezpečenie bicykla. Samozrejmosťou je taktiež integrovaný zámok, ktorý zabezpečí bicykel proti odcudzeniu.


Dôležité: Tento produkt nie je vhodný na prevoz bicyklov s karbónovým rámom.

Taktiež je dôležité vedieť, že bezpečnosť je absolútne prvoradá pri používaní akýchkoľvek nosičov na bicykle. Pred jazdou vždy skontrolujte svoje zariadenie, uistite sa, že je všetko správne nainštalované a dotiahnuté. Váš bicykel bude v bezpečí, pokiaľ bude nosič bicyklov nainštalovaný a používaný správne. Všetky nosiče od akéhokoľvek výrobcu majú svoje hmotnostné limity a nesmú byť prekročené.


Inštalačné video

Accessories

other products in the same category:

Ask a question

If the question you have has not yet been answered here, use the form below to ask something about this addon.

(optional)
*(Required to be notified when an answer is available)

Product customization

After saving your customized product, remember to add it to your cart.

Text

loader

* required fields