Seasucker multifunkčný "párty" držiak - vodorovné uchytenie

249,00 € tax incl.
207,50 € tax excl.

Informujte sa

MC5346W

New

Multifunkčný držiak na párty na vode - vodorovné uchytenie

1 x 15 cm vysoko odolná prísavka

1 x multifunkčný držiak

Vyrobené v U.S.A.


Dôležité: Toto je original Seasucker produkt, vyrábaný z najkvalitnejších materiálov pod značkou "Made In USA", ktoré na rozdiel od lacnejších imitácií dostupných na trhu predĺžia a zvýraznia funkčnosť produktu a majiteľovi prinesú úžitok na dlhé roky.


More details

More info

Multifunkčný držiak na párty na vode - vodorovné uchytenie

Informácie o tomto produkte nájdete taktiež na stránke www.SEASUCKER.sk

Ak nemáte radi párty a oslavy, tento produkt pre vás nemusí byť ten pravý. Môžeme vám namiesto neho odporučiť náš držiak na 4 nápoje? Ak však milujete párty, čítajte ďalej...

Multifunkčný držiak na párty na vode sa pripevňuje na vodorovný povrch, napríklad na dosku stola alebo konzoly a zabraňuje tomu, aby si vaše fľaše a poháre našli cestu na zem. Päť hlbokých držiakov na nápoje s priemerom 8,9 cm si poradí s vašimi plechovkami, fľašami, pohármi, šálkami aj pohármi na víno.

Všetky otvory držiakov na nápoje sú vyrezané tak, aby sa do nich zmestil aj náš malý suchý box, ktorý, ako sa ukázalo, je skvelým miestom na uchovanie olív, čerešní, maraschino a iných doplnkov k nápojom ktoré sú potrebné na pitie čerstvé. Vyvýšené miesto na hornej strane je ideálne pre vaše limetky k tequila drinkom.

Stredový otvor na fľašu má priemer približne 11,1 cm a dokonale sa doň zmestí 2-litrová fľaša na prípravu miešaných nápojov. Dva vonkajšie otvory na fľaše majú priemer približne 13 cm a hodia sa na 1,75-litrové fľaše s alkoholom, navyše majú nastaviteľné ramená s aretačnými gombíkmi na upnutie menších fliaš, ak si z nejakého zvláštneho dôvodu nekupujete poriadne fľaše rumu, vodky, ginu atď...

Rozmer držiaku je cca 57 x 40 cm a je vyrobený z 1,9 cm bielej dosky. Predpripravené na 15 cm vákuovú prísavku SeaSucker pre neuveriteľnú silu spojenia.

Vyberte si čiernu alebo bielu farbu, potom si vyberte okrúhle otvory (pre väčšinu fliaš s alkoholom) alebo štvorcové otvory (pre tých z vás, ktorí milujú JD).

Môžete si rovno zaobstarať aj tieto skvelé doplnky pre svoj multifunkčný držiak na párty na vode:

Vložka do pohára
Držiak na riad Yoebi
Malý suchý box

Rozmery: 57,1 x 8,9 x 40,6 cm

Produktové video

Accessories

other products in the same category:

Ask a question

If the question you have has not yet been answered here, use the form below to ask something about this addon.

(optional)
*(Required to be notified when an answer is available)