You cannot place a new order from your country. United States

WHEEL FLASH 2.0 reflexné nálepky na kolesá bicykla

Informujte sa

New

Nálepky Wheel Flash 2.0 sú vyrobené z reflexného materiálu s použitím pigmentu zo skleneného prášku zachytávajú akékoľvek rozptýlené svetlo a odrážajú ho späť s oveľa vyššou intenzitou, vďaka čomu vás vodiči v noci okamžite uvidia. Zaručujú úplnú viditeľnosť, priľnú ku kolesám a riadidlám bicykla, vďaka čomu ste viditeľní aj za zhoršených svetelných podmienok bez použitia batérie alebo elektroniky. 

WHEEL FLASH

   •  12 samolepiacich reflexných pások

   •  Dostupné v 4 farebných odtieňoch

   •  Zaručujú viditeľnosť v zlých svetelných podmienkach

   •  Nálepky sú vodotesné

   •  Minimalistický dizajn

   •  Ultraľahké - 0,5 gr

   •  Jednoduché odstránenie bez zvyškov alebo poškodenia ráfikov

   •  Vhodné pre všetky ráfiky: karbónové, hliníkové a oceľové

More details

More info

Reflexné nálepky WHEEL FLASH 2.0 si môžete jednoducho prilepiť na kolesá, aby si vás vodiči všimli v akomkoľvek prostredí. Keďže svetlomety áut smerujú nadol, kolesá vášho bicykla sa pri použití reflexných nálepiek okamžite stanú nápadnými. Okrem toho sú nálepky WHEEL FLASH viditeľné až zo vzdialenosti 400 m. Poskytujú okamžitú viditeľnosť bez vplyvu na aerodynamiku, výkon a vzhľad bicykla. Nálepky boli navrhnuté vo Francúzsku.

VIDITEĽNOSŤ PRI SLABOM OSVETLENÍ

Jazde za súmraku alebo po zotmení sa takmer nedá vyhnúť, či už dochádzate do práce počas krátkych zimných dní, alebo jazdíte počas jarného či letného súmraku. Reflexné nálepky WHEEL FLASH pomôžu vodičom áut uvidieť vás a tým zvýšia vašu bezpečnosť na ceste.

NEOVPLYVŇUJÚ VÁŠ VÝKON

Jednoduché univerzálne nálepky WHEEL FLASH, ktoré sa hodia na akýkoľvek bicykel, pomáhajú zvýšiť viditeľnosť bez toho, aby ovplyvňovali aerodynamiku bicykla a jazdu.

VYROBENÉ ZO SKLENENÉHO PRÁŠKU

Zabudnite na ťažké, objemné plastové diely. Tieto minimalistické vysokoúčinné nálepky sú ľahké, minimalistické a zároveň úplne vodotesné.

Accessories

other products in the same category:

Ask a question

If the question you have has not yet been answered here, use the form below to ask something about this addon.

(optional)
*(Required to be notified when an answer is available)