You cannot place a new order from your country. United States

CORKY URBAN cyklistické spätné zrkadlo

Informujte sa

New

Spätné zrkadlo CORKY Urban od spoločnosti THE BEAM vám dáva doslova silu spätného pohľadu a zvyšuje funkčnosť a bezpečnosť vášho bicykla. Je navrhnutý tak, aby sa jednoducho pripevnil na riadidlá vášho bicykla a poskytol vám okamžité výklopné 120° vypuklé spätné zrkadlo, vďaka ktorému budete vedieť, čo je za vami.

CORKY URBAN

   •  360 stupňov otáčania

   •  Skrutkovací režim vhodný pre riadidlá Ø 18-23 mm

   •  Priemer zrkadla: 35 mm

   •  Hmotnosť: 30 g

   •  Obsah balenia: Spätné zrkadlo so silikónovým držiakom, šesťhranný kľúč 2ks

   •  Materiály: Materiál: telo ABS, polykarbonátové (PC) sklo, oceľová skrutka

More details

More info

Zrkadlo CORKY Urban vám umožní bezpečnú jazdu na bicykli a to bez ohľadu na to, či používate mestský bicykel, horský bicykel, eBike, kolobežku alebo niečo iné. Ľahko sa inštaluje jedným z dvoch dodaných spôsobov: v pevnej polohe alebo pomocou silikónového držiaka. Toto spätné zrkadlo na bicykel, ktoré bolo navrhnuté vo Francúzsku a vyrobené v Južnej Kórei, ponúka 360-stupňové nastavenie uhla. Je vyrobené z polykarbonátoveho PC skla a zvládne každodenné opotrebovanie. V skutočnosti vám umožní vidieť až 100 metrov za seba, čo je oveľa viac, ako vidíte pri pohľade cez rameno. Ideálne pre ľudí dochádzajúcich do práce, pri voľnočasových aktivitách na bicykli, ako aj pre tých, ktorí trénujú. Navrhnuté vo Francúzsku a vyrobená v Južnej Kórei.

OPTIMÁLNY ZADNÝ POHĽAD

Zrkadlo vám umožní vidieť až 100 metrov za seba, čo je oveľa viac, ako môžete vidieť pri pohľade cez rameno. Ideálne počas jazdy v meste.

KOMPAKTNÝ A ĽAHKO PRENOSNÝ

Navrhnuté tak, aby sa dokonale pripevnilo na riadidlá vášho bicykla, čím získate okamžité výklopné 120° vypuklé spätné zrkadlo, vďaka ktorému budete vedieť, čo je za vami. Môže vás sprevádzať pri každodennej životnej rutine.

PRISPÔSOBENÉ VŠETKÝM DOPRAVNÝM PROSTRIEDKOM

CORKY URBAN je vhodný na použitie pre mestský bicykel, horský bicykel, eBike, kolobežku a iné. Ľahko sa inštaluje jedným z dvoch dodaných spôsobov: v pevnej polohe alebo pomocou silikónového držiaka.

UNIVERZÁLNA INŠTALÁCIA

Obsahuje dva spôsoby upevnenia na riadidlá, v pevnej polohe alebo pomocou silikónového držiaka. Umožňuje ho po použití odstrániť a použiť na iný bicykel.

JASNÝ VÝHĽAD ZA VÁŠ CHRBÁT

V skutočnosti vám umožní vidieť až 100 metrov za seba, čo je oveľa viac, ako vidíte pri pohľade cez rameno. Ideálne pre dochádzajúcich do práce, pre voľnočasové aktivity na bicykli ako aj pre tých, ktorí trénujú.

Accessories

other products in the same category:

Ask a question

If the question you have has not yet been answered here, use the form below to ask something about this addon.

(optional)
*(Required to be notified when an answer is available)