You cannot place a new order from your country. United States

CORKY PERFORMANCE cyklistické spätné zrkadlo

New

Cyklistické spätné zrkadlo na cestné riadidlá Corky Performance ponúka 360° stupňový rozsah náklonu pre absolútne pohodlie. So zrkadlom na riadidlách dosiahnete to, že sa nebudete musieť pozerať cez plece vo chvíľach, keď sa blíži zozadu auto. Preto sa môžete plne sústrediť na cestu pred vami, sledovať údaje na svojom cyklopočítači a zároveň zostať v optimálnej jazdeckej pozícii.

   •  Nízka hmotnosť (16 g)

   •  Možnosť montáže na obidve strany riadidiel

   •  Rozsah záberu 100 metrov

   •  Aerodynamický dizajn

   •  Veľkosť: 47 x 45 mm, priemer zrkadla 32 mm

   •  Možnosť otáčania o 360 stupňov

   •  Vhodné pre riadidlá Ø 21-23 mm

   •  Súčasti: Spätné zrkadlo, kľúč na šesť uhlov 1 ks

   •  Materiály: Telo z ABS, polykarbonátové (PC) sklo, oceľová skrutka

More details

More info

Spätné zrkadlo CORKY, ktoré sa ľahko pripevní na riadidlá vášho bicykla, vám pomôže zostať informovaný o tom čo sa deje za vami počas jazdy a zároveň sledovať cestu pred vami. Zrkadlo možete jednoducho zacvaknuť do riadidiel a otvoriť uzáver.
Jeho elegantný, aerodynamický dizajn minimalizuje odpor vzduchu pri otvorenom priestore. Keď sa nepoužíva, zatvoríte kryt, aby bolo zrkadlo v bezpečí.

Navrhnuté vo Francúzsku a vyrobené v Južnej Kórei.

ZRKADLO NASTAVÍTE JEDNOU RUKOU

Corky ponúka možnosť otáčania o 360 stupňov, takže môžete vidieť všetko okolo seba. Dosah pohľadu je neuveriteľných 100 metrov. Corky ponúka bezkonkurenčný výhľad dozadu.

MINIMÁLNY POHYB HLAVY

Vďaka zrkadlu Corky sa nemusíte pozerať cez rameno, aby ste videli blížiace sa autá alebo cyklistov a môžete si zachovať optimálnu jazdnú pozíciu.

PRAKTICKÝ A KOMPAKTNÝ ZÁROVEŇ

Jeho elegantný, aerodynamický dizajn minimalizuje odpor vzduchu pri otvorení. Keď sa zrkadlo nepoužíva  môžete veko jednoducho zatvoriť.  Ideálne pre ľudí dochádzajúcich do práce, pri oddychovej jazde ako aj pri tréningu.

JEDNODUCHÁ A ĽAHKÁ INŠTALÁCIA

Dá sa namontovať na ľavú alebo pravú stranu riadidiel. Na upnutie stačí jednoduchý šesťhranný kľúč. Vhodné pre riadidlá s priemerom 21-23 mm.

Accessories

other products in the same category:

Ask a question

If the question you have has not yet been answered here, use the form below to ask something about this addon.

(optional)
*(Required to be notified when an answer is available)