Inno TYRE HOLD nosič kol

229,00 € tax incl.
190,83 € tax excl.

Informujte sa

New

Novinka pre 2019 - najstabilnejší strešný nosič na trhu!

Exkluzívne u nás

Ideálny na prevoz KARBÓNOVÝCH bicyklov

Inovatívny systém uchytenia

Prémiová kvalita - obsluha/montáž BEZ náradia

E-Bike kompatibilný - najvyššia nosnosť v segmente 23 Kg!

Intuitívna obsluha a najlepšie bezpečnostné prvky

Pre všetky strešné lišty o rozmeroch max 90/30 mm (šírka/hrúbka)


Skombinujte tento produkt s párom strešných nosičov AGURI, ktoré sú podľa nás najlepšou možnou alternatívou na trhu v pomere ceny a kvality. Tieto hliníkové aerodynamické lišty sú overenou zárukou spokojnosti našich zákazníkov, kompatibilné sú s väčšinou áut a hlavne spĺňajú tie najvyššie kritéria s dôrazom na funkčnosť a bezpečnosť. Táto sada vám poskytne všetko, čo potrebujete a spokojnosť na dlhé roky. 


More details

Data sheet

Hmotnost6,5 Kg
Nosnost22 Kg
Typ nosičeStřešní příčníky
Maximální počet kol1 kolo
UzamčeníAno
SklopnýAno
MateriálHliník/Plast
TUV GS CertifikaceAno
UzamykatelnýAno
Karbonová kolaAno

More info

Inno Tire Hold je veľmi inovatívny, štýlový a hlavne funkčne navrhnutý produkt od lídra na trhu v Japonsku.

Bicykel a ani nosič nie je potrebné pred jazdou nijako upravovať, alebo prenastavovať, jednoducho ho vložíte do úchytných konzol len za plášte kolies, čo vytvára veľmi stabilné 4 - zónové uchytenie.

Ako jediný nosič dnes na trhu týmto spôsobom veľmi úspešne eliminuje vibrácie a natriasanie bicykla počas jazdy, ktoré sú bežné pri tomto spôsobe prepravy bicykla.

Unikátny dizajn ocenia taktiež a predovšetkým majitelia bicyklov s karbónovým rámom, kedže žiadna časť rámu nie je v mechanickom kontakte s nosičom. Nosič Tyre Hold je pre vás teda ideálny, ak vlastníte bicykel s karbónovým rámom, alebo bicykel s neštandardným priemerom vidlice, kotúčovými brzdami, či vidlicami s dlhšou dráhou tĺmenia.

Inno Tyre Hold má najvyššiu deklarovanú nosnosť v segmente - 23 Kg, takže nie je problém prevážať aj ťažšie a mohutnejšie elektro bicykle. 

Výhodou je taktiež dizajn umožňujúci obojstrannú nakládku, tz. nemusíte nič nastavovať ak si každý z prevážaných bicyklov vyžaduje nakládku z inej strany automobilu.

Montáž bicykla je neuveriteľne jednoduchá. Bicykel umiestnite do otvorených ramien na nosiči, pričom predné rameno je samonosné a možní Vám dokončiť montáž s oboma rukami bez namáhavého balancovania. Ocenia to majitelia väčších a vyšších áut.

Nosič je kompatibilný s absolútnou väčšinou dostupných rozmerov kolies, od super tenkých cestných po masívne 2,7" plášte, a kolesá s priemerom od 20" do 29", vrátane 650 plášťov. Je vhodný pre všetky bicykle s rázvorom kolies od 85 cm do 120 cm.

Odporúčaná vzdialenosť strešných nosníkov pre použitie s nosičom Tyre Hold je v rozmedzí od 50 cm - 85 cm.


Dôležité:Nosič nie je vhodný pre bicykle s namontovanými blatníkmi, alebo zadným stojanom.

Taktiež je dôležité vedieť, že bezpečnosť je absolútne prvoradá pri používaní akýchkoľvek nosičov na bicykle. Pred jazdou vždy skontrolujte svoje zariadenie, uistite sa, že je všetko správne nainštalované a dotiahnuté. Váš bicykel bude v bezpečí, pokiaľ bude nosič bicyklov nainštalovaný a používaný správne. Všetky nosiče od akéhokoľvek výrobcu majú svoje hmotnostné limity a nesmú byť prekročené.


Produktové video

Accessories

other products in the same category:

Vaša otázka

Ak máte záujem o bližšie informácie k tomuto produktu, napíšte nám

(nepovinné)
*(na túto adresu Vám odošleme email)

Download