Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.

Z Vašej krajiny nie je možné vytvoriť objednávku. United States

Black Friday výpredaj

TITÁNOVÉ BICYKLEPočet produktov v kategórii: 2

Podkategórie

 • Cestné
  Zvoľte si Formentor ako super objekt pre vaše závodné a výkonostné ciele a spojte ho s absolútnou kontrolou nad svojim držaním tela a postojom v sedle.
 • Horské
  Bezpochyby, holý rám - Tomir je krásna vec, ktorú možno oprávnene prirovnať k soche vyrobenej zo zváraných titánových trubiek zliatiny 3Al/2.5V.
 • Gravel
  S možnosťou konfigurovať plášte až do 45 mm pri 700c kolesách, alebo veľkosť 27.5" x 2.6" je Atalya Gravel ideálnym bicyklom pre jazdcov, ktorí chcú všetko.
Zobrazených je 1 - 2 z 2 položiek
 • TITANOVÝ rám 3Al/2.5V s technológiou Seamless Hydroformed Originál J.Guillem ORIENT Manuálne brúsenie s lesklým efektom Cestná ENDURANCE geometria Špecificky navrhnutá pre kotúčové brzdy   Váha 1500 g Povrch s vysokým leskom - záruka 100 rokov! Hlavové zloženie systém Tapered 11-8” to 11-4”  3D zadná stavba J.Guillem "project casted" Aero optimalizovaná...

  • TITANOVÝ rám 3Al/2.5V s technológiou Seamless Hydroformed Originál J.Guillem ORIENT Manuálne brúsenie s lesklým efektom Cestná ENDURANCE geometria Špecificky navrhnutá pre kotúčové brzdy   Váha 1500 g Povrch s vysokým leskom a perleťovým efektom Hlavové zloženie systém Tapered 11-8” to 11-4”  3D zadná stavba J.Guillem "project casted" Aero optimalizovaná...

  Zobrazených je 1 - 2 z 2 položiek